SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kinga Woźniakowska w zespole Brandscope

Do zespołu w Brandscope - agencji public relations z Trójmiasta - dołączyła Kinga Woźniakowska. Objęła stanowisko specjalisty ds. PR.

Article

Kinga Woźniakowska w Brandscope dołączy do zespołu prowadzonego przez Marcina Jaworskiego, który na stanowisku dyrektora ds. PR koncentruje się na wspieraniu komunikacji klientów z szeroko pojętego sektora finansowego. W tym gronie jest m.in. Mondial Assistance i Cofidis Polska.

Kinga Woźniakowska ostatnio w Aflofarm Polska

Kinga Woźniakowska ostatnie sześć miesięcy była członkiem zespołu PR Aflofarm Farmacja Polska. Wcześniej związana z agencją Lightscape, gdzie pracowała m.in. dla: Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców (OCRK), Inelo, GBOX oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Skierniewicach. Od 2017 r. zdobywała doświadczenie w łódzkich agencjach Kamikaze, Lightscape oraz Linkleaders.

Kinga Woźniakowska współpracowała z klientami z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, takich jak Capgemini, Fujitsu i SAP. Zajmowała się też projektami w branży okołotransportowej, m.in. pracując dla Grupy Inelo. Od pięciu lat współpracuje z portalem JemywLodzi.pl, wspierając organizację najważniejszych tematycznych festiwali restauracyjnych w Łodzi i okolicach.

Woźniakowska studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją reklama, design i komunikacja wizualna oraz zarządzanie ze specjalizacją marketing na Uniwersytecie Łódzkim.

Dołącz do dyskusji: Kinga Woźniakowska w zespole Brandscope

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl