SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Unique One z loterią dla marki KitKat

Agencja Unique One odpowiada za obsługę loterii marki KitKat (Nestlé Polska), w której do wygrania jest 50 konsol PlayStation 5. Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Article

Loteria przebiega pod hasłem „Zrób przerwę & graj”. Przyjmowanie zgłoszeń w loterii rozpoczęło się 3 sierpnia i potrwa do 30 września 2021 r.

Zasady loterii KitKat

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo, w okresie sprzedaży promocyjnej, co najmniej jedno opakowanie produktu promocyjnego (baton KitKat z informacją o loterii na opakowaniu), odczytać znajdujący się wewnątrz opakowania kod i dokonać prawidłowego zgłoszenia na stronie GRAJoPS5.pl.  Uczestnik od razu dowiaduje się, czy wygrał jedną z 50 konsol PlayStation 5.

Agencja Unique One jest odpowiedzialna za adaptację przygotowanej globalnie grafiki opakowań promocyjnych i strony www na rynek polski, a także za organizację i obsługę loterii.

Loterię wspiera ogólnopolska kampania reklamowa. Działania reklamowe obecne są w internecie, w punktach sprzedaży (materiały POS), w prasie handlowej. Komunikacja loteryjna znalazła się również na nośnikach OOH.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM Thrive. Start kampanii zaplanowany jest od początku sierpnia i potrwa aż do końca września.

Dołącz do dyskusji: Unique One z loterią dla marki KitKat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl