SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Klara Ufnalewska rzeczniczką prasową home.pl, Łukasz Machura na czele e-commerce

Klara Ufnalewska objęła stanowisko PR managera i rzecznika prasowego platformy home.pl, a  Łukasz Machura - dyrektora e-commerce i website develompment w pionie komercyjnym.

Klara Ufnalewska i Łukasz MachuraArticle

Do pionu CEO home.pl dołączyła Klara Ufnalewska na nowo powstałe stanowisko PR manager.

Klara Ufnalewska w home.pl będzie odpowiadała za obszar komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, media relations oraz strategię PR i CSR grupy home.pl. Będzie też pełniła funkcje rzecznika prasowego firmy.

Ostatnie lata była związana ze start-upami, firmami technologicznymi i motoryzacyjnymi, między innymi w agencji 38 Content Communication. Od 2020 roku byłą dyrektorką ds. PR i rzecznikiem prasowym firmy technologicznej Mudita, założonej przez współwłaściciela CD Project Michała Kicińskiego.

Doświadczenie zdobywała w General Motors pracując (w latach 2007 – 2014) dla takich brandów jak SAAB, Chevrolet i Opel, a ugruntowała je w firmie Panasonic, gdzie zarządzała komunikacją zewnętrzną, wewnętrzną i korporacyjną, a także projektami CSR-owymi przez 7 lat na 17 rynkach CEE.

Łukasz Machura na czele e-commerce home.pl

Z początkiem września do pionu komercyjnego home.pl kierowanego przez Magdalenę Chudzikiewicz,  chief commercial officer, board member, dołączył Łukasz Machura. Objął stanowisko dyrektora działów e-commerce i website development.

Łukasz Machura to manager z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu skalowalnymi produktami B2B dla sektora MŚP. Do home.pl przyszedł z Grupy Bauer Media, gdzie w agencji SEM Sunrise Sunrise i innych agencjach z Grupy przez lata zarządzał zespołami, odpowiadał za strategię produktową, sprzedaż i marketing, obsługę klienta.

Nowemu dyrektorowi podlegać będą dwa wyspecjalizowane działy – e-commerce i website development.

W ramach e-commerce aktywności zespołu podległego Łukaszowi Machurze dotyczą sprzedaży sklepów i dodatków do nich.

Natomiast w ramach website development do zadań zespołu podległego nowemu dyrektorowi należą  między innymi: tworzenie stron internetowych w oparciu o najpopularniejszy na świecie CMS WordPress, identyfikacji wizualnej dla klientów home.pl, czy szeroko pojęta administracja stron internetowych w serwisach home.pl.

Dołącz do dyskusji: Klara Ufnalewska rzeczniczką prasową home.pl, Łukasz Machura na czele e-commerce

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
no i znowu focia z dwoma facetami
odpowiedź