SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Klienci Plusa i Plusha z darmowym transferem na korzystanie z aplikacji Polsat News

Klienci Plusa i Plusha (Polkomtel) od poniedziałku 20 kwietnia przy korzystania z aplikacji Polsat News nie zużywaj swoich pakietów internetowych. Polkomtel i Telewizja Polsat należą do Cyfrowego Polsatu.

Article

Możliwość korzystania z aplikacji Polsat News bez zużywania pakietu internetowe to kolejne już przedsięwzięcie Polkomtelu wpisujące się w akcję #zostańwsomu. Kilka dni temu ruszyła kampania reklamowa Plusa wspierająca ofertę na kartę z bonusowymi GB po każdym doładowaniu i bezpłatnym transferem na Facebook, Messenger i Viber, w której operator zachęca do pozostawania w domach. Od marca na telefonach klientów sieci obok nazwy pojawia się też znacznik „#zostańwdomu”, co ma utrwalać świadomość o niewychodzeniu bez potrzeby z domów w czasie pandemii koronawirusa.

W marcu br. portal Polsat News odwiedziło ponad 5 mln unikalnych użytkowników, ponad dwa razy więcej niż miesiąc wcześniej, wykonując 39,1 mln odsłon (207 proc. więcej w porównaniu z lutym 2020).

Według danych Nielsen Audience Measurement w marcu stacja Polsat News miała 2,47 proc. udziału w rynku oglądalności, co stanowiło wzrost o 168,48 proc. i dało awans stacji z 19. na 10. miejsce w rankingu najchętniej oglądanych kanałów.

Dołącz do dyskusji: Klienci Plusa i Plusha z darmowym transferem na korzystanie z aplikacji Polsat News

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Uważny widz
Kto jak nie Polsat, tzn. Plus będzie od dziś jeszcze szerzej i jeszcze bardziej nagłaśniał kampanię heroicznego obrońcy plusów?
6 0
odpowiedź
User
observer
To naprawdę dobry ruch bo po sobie widzę ile ostatnio w telefonie siedzę sprawdzając newsy
9 0
odpowiedź