SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejna odsłona Imperium gier w Wirtualnej Polsce

Nowe rozwiązania i zaawansowane technologie w serwisie Imperium Gier Wirtualnej Polski

Wraz z całkowitą zmianą wyglądu Imperium Gier, portal WP.pl wprowadza usługę autoryzowanego dostępu do serwera plików FTP. Dzięki temu użytkownicy Wirtualnej Polski (wp.pl) mają błyskawiczny i bezproblemowy dostęp do ponad 100 GB danych, zgromadzonych na serwerach FTP serwisu, wśród nich wersji demonstracyjnych gier, trailerów, patchów, dodatków oraz modyfikacji do gier…

„Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dzielonego dostępu do serwerów FTP obserwując dotychczasową aktywność internautów, obciążenie serwera oraz limity jednocześnie zalogowanych użytkowników. – mówi Robert Kowalski, Koordynator Serwisu Imperium Gier WP – Abonamentowy, ekskluzywny i szybki Ekstra Serwer FTP zapewnia Internautom pewny dostęp do wybranych plików, bez konieczności kolejkowania a także bez zbędnego oczekiwania na interesujące ich dema gier, czy zwiastuny. Innymi cechami charakteryzuje się Serwer Publiczny, niezależny od abonamentu". – podkreśla.

Korzystanie z Ekstra Serwera FTP uzależnione jest od uiszczenia przez użytkownika niewielkiej opłaty. Dzięki abonamentowi otrzymuje on autoryzowany dostęp do serwera a co za tym idzie błyskawicznie i na bieżąco pobiera pliki, bez tzw. kolejkowania. Ma ponadto nieograniczony limit transferu w terminie wykupionego przez siebie abonamentu oraz stały wgląd we wszystkie pliki zgromadzone w Imperium Gier. Dzięki wykorzystaniu łączy internetowych o dużej przepustowości dysponuje też zwiększonym transferem danych z Ekstra Serwera.

„Opłata za korzystanie z serwera FTP to zaledwie 9 PLN netto ( 10,98 z Vat) miesięcznie. – dodaje Robert Kowalski – Płatność jest regulowana po prostu SMS-em. Podobne usługi świadczą też zachodnie serwisy poświecone grom komputerowym, takie jak: FilePlanet, GameSpot czy IGN.com".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejna odsłona Imperium gier w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl