SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejne zmiany w Radiostacji

Piotr Metz opuszcza Radiostacje. Oficjalny powód to chęć podjęcia nowego wyzwania

Po ponad roku pracy w Radiostacji, w charakterze początkowo Dyrektora Muzycznego a następnie Dyrektora Programowego, Piotr Metz zdecydował się podjąć nowe zawodowe wyzwanie.

"Propozycja pracy przy tworzeniu krakowskiego oddziału Radia Eska, którą otrzymałem, daje mi możliwość powrotu do rodzinnego miasta i pozwala pracować nad projektem radiowym od podstaw" - mówi Piotr Metz.
"Okres pracy dla Radiostacji będę wspominał jako trudny ale szalenie ciekawy i satysfakcjonujący. Pracuję ze wspaniałymi ludźmi i życzę im, aby udało się, zachowując wyjątkową pozycję Radiostacji, osiągnąć również niezbędne tej stacji cele komercyjne" - dodaje Metz.

"Z żalem przyjęliśmy decyzje Piotra Metza, z którym do Radiostacji wkroczył radiowy profesjonalizm. Wydaje się oczywiste, że propozycja jaka otrzymał jest dla niego stworzona. Piotr odchodzi do konkurencji - co zawsze wywołuje emocje. Ale cieszy, że odbywa się to w chwili kiedy zakończyliśmy proces strategicznych zmian. Życzę Piotrowi powodzenia w nowym miejscu" - komentuje Dyrektor Zarządzający Sławomir Assendi.

Do czasu powołania nowego Dyrektora Programowego i Szefa Muzycznego Radiostacji Piotr Metz będzie sprawował swoje obowiązki.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejne zmiany w Radiostacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl