SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejny dodruk „Przekroju”. 60 tys. egz. ze względu na „ogromne zainteresowanie czytelników”

Na początku lutego do sprzedaży trafi kolejny dodruk kwartalnika „Przekrój” wynoszący 60 tys. egz. Wydawnictwo Przekrój uzasadnia to ogromnym zainteresowaniem ze strony czytelników.

Article

„Przekrój” jako kwartalnik wrócił na rynek po ponad trzech latach nieobecności. W nowej formie pismo ma profil społeczno-kulturalny, ma format A3, 148 stron i kosztuje 14,90 zł. Wydawcą i redaktorem naczelnym jest Tomasz Niewiadomski.

Magazyn pojawił się w sprzedaży 19 grudnia w nakładzie 50 tys. egz. W wielu punktach sprzedaży bardzo szybko został wykupiony, dlatego wydawca podjął decyzję o dodruku dodatkowych 29,9 tys. egz., które trafiły do sprzedaży na początku stycznia.

W piątek Wydawnictwo Przekrój poinformowało, że „przez wzgląd na ogromne zainteresowanie czytelników” zdecydowało się na kolejny dodruk pisma. Dodatkowe 60 tys. egz. trafi do sprzedaży na początku lutego.

Dołącz do dyskusji: Kolejny dodruk „Przekroju”. 60 tys. egz. ze względu na „ogromne zainteresowanie czytelników”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
j
Ciekawe bo jak ostatnio w Empiku byłem odebrać zamówiony przez internet Przekrój myśląc, że w salonie nie będzie to stała cała półka zaraz przy wejściu.
21 12
odpowiedź
User
j
W Ruchu też można stale zamówić i nic nie pisali żeby trzeba na dodruk czekać. Znaczy się, że w magazynach leży.
18 14
odpowiedź
User
andre
u nas błyskawicznie zniknął! Przeczytałem od "dechy" do dechy" - świetny!Kiedy kolejny numer? Wydawca winien się mocno zastanowić na zwiększeniem częstotliwości jego ukazywania się na rynku np.chociaż miesięcznik !!!
17 9
odpowiedź