SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Kolejny film z ŻW

2 grudnia, stołeczny dziennik dołącza do części nakładu kolejny animowany film o przygodach Galla Asterixa na płycie VCD.

Drugi film z czteroczęściowej serii nosi tytuł „Asterix – Gall”. 9 grudnia wraz z „Życiem Warszawy” ukaże się „Asterix kontra Cezar”, a 16 grudnia „Asterix w Brytanii”.

Płyta jest dostępna w sprzedaży opcjonalnej. Oznacza to, że będzie można kupić „Życie Warszawy” bez VCD (w normalnej piątkowej cenie, czyli 2 PLN) lub też gazetę z płytą (wówczas cena wyniesie 5,99).

Zaś w poniedziałek, 5 grudnia, w „Życiu Warszawy” będzie można znaleźć mikołajkowy prezent dla małych i dużych. Na dołączonej do gazety płycie CD czytelnicy znajdą „Gry Tygryska”, czyli 10 ponadczasowych gier nie zawierających elementów przemocy (chińczyka, kółko i krzyżyk, okręty, labirynt, węża i inne). Płyta zostanie dołączona do całego nakładu „Życia Warszawy”. Poniedziałkowe „ŻW” wraz z „Grami Tygryska” będzie kosztowało 2 PLN w Warszawie i na Mazowszu, a 1,50 PLN w Radomiu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejny film z ŻW

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry