SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Konferencja nt. Radiofoni Publicznej w Krakowie

Bilans i przyszłość publicznej radiofonii regionalnej w Polsce

14 stycznia 2004 roku w siedzibie Polskiego Radia Kraków odbędzie się konferencja pt. DEKADA SAMODZIELNOŚCI - Bilans i przyszłość publicznej radiofonii publicznej. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich zainteresowanych instytucji i środowisk. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele m.in. KRRiT, Ministerstwa Kultury i Stowarzyszenia Radia Publicznego a także Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia.

"Przemiany zachodzące w świecie mediów elektronicznych są niezwykle dynamiczne. Nowe technologie stawiają nowe wyzwania. Również proces integracji Polski z Unią Europejską powoduje konieczność głębokich przeobrażeń na rynku mediów, w tym również rynku radiowego. W chwili obecnej jesteśmy świadkami poważnej dyskusji o kierunkach rozwoju całej branży, gdzie osią dyskusji staje się nowelizacja Ustawy o Radiofonii i Telewizji. " - mówi Krzysztof Soska, Prezes Audytorium 17 - współorganizatora konferencji.

"Rozgłośnie Regionalne Polskiego Radia pragną aktywnie włączyć się w ten nurt, którego celem jest szukanie jak najlepszych rozwiązań dla przyszłości polskich mediów w jednoczącej się Europie. Okazją do tej dyskusji jest dziesięciolecie funkcjonowania radiofonii publicznej w strukturze spółek skarbu państwa. Dekada to dobry moment na podsumowanie, spojrzenie wstecz i nade wszystko w przyszłość" - zaprasza do dyskusji Janusz Andrzejowski, Prezes PR Kraków - gospodarza konferencji.

W programie przewidziane są wystąpienia m.in. Danuty Waniek, Michała Tobera, Jacka Kuffla. Wśród panelistów znajdą się: Tadeusz Kowalski, Włodzimierz Czarzasty, Andrzej Siezieniewski oraz Piotr Frydryszek.

Organizatorami tego spotkania są: Audytorium 17 - spółka powołana do reprezentowania interesów regionalnych spółek Polskiego Radia oraz Polskie Radio Kraków, które jest jednocześnie gospodarzem konferencji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konferencja nt. Radiofoni Publicznej w Krakowie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl