SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koniec kanału Seasons

Kanał Seasons zawiesza nadawanie

Multithematiques S.A., nadawca tematycznego kanału dla myśliwych i wędkarzy Seasons podjął decyzję o zawieszeniu nadawania programu na terytorium Polski z przyczyn technicznych.

Sygnał polskiej wersji Seasons był nadawany z Włoch z satelity Eutelsat. Ze względu na niekorzystną sytuację na rynku medialnym we Włoszech i wysokie koszty produkcji 30 września br kanał zawiesi tam nadawanie. Jednocześnie zniknie również polski sygnał.

Grupa Multithematiques S.A. pragnie kontynuować działalność na polskim rynku. Od 1996 r. nadaje w Polsce kanał dokumentalny Planete, który dociera do ponad 2.400.000 gospodarstw domowych za pośrednictwem sieci kablowych i platformy cyfrowej Nowa CYFRA+. Już wkrótce Planete rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego, co otworzy szereg nowych możliwości współpracy z polskimi partnerami. Multithematiques S.A. rozważa również wprowadzenie do Polski innych nowych kanałów tematycznych - informuje nadawca.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Koniec kanału Seasons

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl