SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Płacisz za to, co oglądasz. Cukierkowa oferta telewizyjna Play

Marka Play wprowadziła na rynek nowe oferty usług dla domu z Telewizją Nowej Generacji i superszybkim światłowodem oraz abonamenty 5G z dużymi paczkami danych i promocją dla przenoszących numer. - Inwestujemy w nowe technologie, aby na jak najwyższym poziomie dostarczać usługi naszym klientom - komentuje Michał Ziółkowski, dyrektor ds. techniczny i członek zarządu firmy P4 - właściciela marki Play.

Article

Telewizja Nowej Generacji zapewniająca wolność wyboru

Play przygotował dla swoich klientów usługę telewizyjną dostępną w dwóch wariantach: Telewizję Nowej Generacji, łączącą pakiety kanałów z serwisami streamingowymi oraz Telewizję Max z szerokim portfolio kanałów. Oba warianty mają tę samą cenę - już 35 zł z rabatem dla klientów Play.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Telewizja Nowej Generacji to rozwiązanie łączące ofertę telewizji z serwisami wideo, jakiego jeszcze nie było! W ramach usługi klienci otrzymują do 79 popularnych kanałów oraz pulę punktów, które mogą dowolnie wymieniać na serwisy streamingowe, pakiety premium oraz pakiety dodatkowych kanałów. Dzięki temu każdy może tworzyć swoją własną ofertę co miesiąc od nowa tak, aby obejrzeć jak najwięcej interesujących filmów, seriali czy transmisji sportowych. A to wszystko w jednej, atrakcyjnej cenie!

Drugi wariant z kolei, stworzony z myślą o tych, którzy rozrywki szukają przede wszystkim na kanałach telewizyjnych, zapewnia klientom do 165 kanałów z pakietu Max oraz dostęp do serwisu Netflix przez 2 miesiące w prezencie, a także możliwość dokupienia w dowolnym momencie serwisów i pakietów premium.

- W Play dziś obsługujemy już ponad 2 mln klientów naszej usługi telewizyjnej. Tak duża rzesza naszych abonentów generuje ogromny ruch, przesyła bardzo dużo danych. Ogląda zarówno linearne kanały, jak i telewizję na żądanie. Aktualnie ruch, który przesyłamy do naszych klientów w ramach samego streamingu jest większy niż sumaryczny ruch generowany w usługach dostępu do sieci LTE i 5G. Z tego powodu musimy i jednocześnie chcemy inwestować w nowe technologie, aby na jak najwyższym poziomie dostarczać usługę telewizyjną wszystkim naszym klientom - komentuje Michał Ziółkowski, dyrektor ds. technicznych i członkiem zarządu firmy P4 - właściciela marki Play.

Partnerem technologicznym usługi telewizyjnej Play jest wiodący dostawca rozwiązań wideo online, spółka technologiczna Redge Technologies sp. z o.o., która należy do Grupy Play.

Superszybki światłowód - aż do 5 Gb/s

Play zaprezentował też nową ofertę superszybkiego światłowodu aż do 5 Gb/s, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników! Osiągnięcie takich parametrów jest możliwe dzięki najnowocześniejszej sieci światłowodowej w kraju, z której korzysta operator. Najwyższa prędkość dostępna jest na wybranych obszarach, poza nią Play oferuje także prędkości internetu 1 Gb/s, 600 Mb/s oraz 300 Mb/s.

Rodzina nowoczesnych urządzeń Play - dekoder PLAY BOX TV i router PLAY BOX NET

Najlepsze doświadczenia z korzystania z usług telewizyjnych i światłowodu Play zagwarantują nowe urządzenia zaprezentowane przez operatora. Dekoder PLAY BOX TV i router PLAY BOX NET zaprojektowano tak, aby stanowiły spójny, estetyczny duet. Minimalistyczny design sprawia, że sprzęt będzie pasował do każdego salonu, sypialni czy innych pomieszczeń, w których będzie używany. W spody urządzeń wbudowano subtelne podświetlenie LED.

Dekoder PLAY BOX TV wspiera 4K oraz technologie HDR i Dolby Vision, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu. System Android TV pozwala na dostęp do tysięcy gier i aplikacji, a intuicyjny, przyjazny interfejs i możliwość sterowania dekoderem oraz telewizorem za pośrednictwem jednego pilota sprawiają, że jego obsługa jest wyjątkowo intuicyjna z szybkim dostępem do wszystkich funkcji, takich jak wyszukiwanie głosowe, nagrywanie programów, czy popularne aplikacje wideo.

Router PLAY BOX NET obsługuje nowoczesny standard sieci Wi-Fi 6, dzięki czemu zapewnia szybki i płynny internet na wielu urządzeniach jednocześnie. Pozwoli on na komfortowe korzystanie z nowych ofert, w tym najwyższych opcji prędkości światłowodu - aż do 5 Gb/s.

- Inwestujemy w rozwój najnowszych technologii, które wykorzystaliśmy do wyprodukowania naszego bezprzewodowego routera PLAY BOX NET. Dzięki temu urządzeniu korzystanie z łączności domowej wchodzi na wyższy poziom - zapowiada Michał Ziółkowski.

Łącz usługi i płać mniej - nawet 50 zł oszczędności miesięcznie

Decydując się na abonament komórkowy, superszybki światłowód i telewizję w wybranym wariancie w Play można zaoszczędzić nawet 50 zł miesięcznie!

Usługi można łączyć dowolnie, w zależności od potrzeb. Kolejne można dodać w dowolnym momencie, a im więcej usług na koncie, tym większy rabat - to rozwiązania dla wszystkich ceniących sobie wolność wyboru!

Specjalne salony oraz ułatwienia dla seniorów i nie tylko

Play dbając o potrzeby wszystkich klientów przygotowuje także specjalne salony w nowej odsłonie. Znajdują się w nich meble dopasowane do potrzeb klientów - niskie biurka, wygodne krzesła czy strefa relaksu. Do tego na stronie operatora znalazł się przewodnik po smartfonie dla rozpoczynających swoją przygodę ze smartfonami - seniorów i nie tylko - a także specjalna sekcja z filmikami edukacyjnymi, aby nauka korzystania z urządzenia była przyjemnością.

Z ofert można skorzystać przychodząc do jednego z salonów Play, dzwoniąc na numer 790 500 500 oraz odwiedzając stronę play.pl.