SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Konrad Kołodziejski publicystą i koordynatorem zespołów redakcyjnych „W Sieci” i wPolityce.pl

Konrad Kołodziejski, poprzednio publicysta „Rzeczpospolitej”, objął stanowisko redaktora koordynatora zespołów redakcyjnych we Fratrii, wydawcy m.in. tygodnika „W Sieci” i portalu wPolityce.pl.

Konrad Kołodziejski, fot. Julita Szewczyk/Fratria Article

- Tygodnik „W Sieci” oraz portal wPolityce.pl są bardzo ważnym elementem na mapie polskich mediów, jedną z gwarancji istnienia pluralizmu światopoglądowego. W obu tytułach nie brakuje doskonałych piór i wyrazistej publicystyki. Dołączenie do tego zespołu wydaje mi się naturalnym krokiem w mojej dotychczasowej ponaddwudziestoletniej pracy w mediach, tym bardziej że dołączam do ludzi, których znam, z którymi nieraz współpracowałem i z którymi łączy mnie podobna ocena rzeczywistości - uzasadnia Konrad Kołodziejski.

We Fratrii objął nowe stanowisko redaktora koordynatora zespołów redakcyjnych. Utworzono je w celu dalszego zwiększenia kooperacji wszystkich redakcji w pracy w obszarze internetu oraz polepszenia koordynacji działań między redakcjami. Kołodziejski będzie też pisał artykuły do „W Sieci” i wPolityce.pl.

Fratria oprócz tego tygodnika i portalu wydaje miesięczniki „W Sieci Historii” i „Gazeta Bankowa” oraz serwis wGospodarce.pl. Wszystkie redakcje pracują w jednym wspólnym newsroomie, przygotowują teksty i treści wideo.

- Systematycznie i konsekwentnie budujemy opiniotwórczą, skupioną na sprawach polityczno-gospodarczo-społecznych grupę medialną. Wszystkie nasze działania zmierzają do utrwalenia pozycji lidera w obszarach, w których działamy. Dołączenie do zespołu Konrada Kołodziejskiego, doskonałego redaktora i publicysty, to duże wzmocnienie naszej grupy - opisuje Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii do spraw redakcyjnych.

Z końcem ub.r. Konrad Kołodziejski rozstał się z „Rzeczpospolitą”, z którą współpracował przez prawie dwa lata. Wcześniej był m.in. zastępcą redaktora naczelnego „Dziennika” (w latach 2006-2009), szefem działu opinii w „Fakcie” (w latach 2004-2005), pracował też m.in. w „Życiu” i „Wprost”.

Według danych ZKDP w październiku ub.r. średnia sprzedaż ogółem „W Sieci” wynosiła 71 379 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Konrad Kołodziejski publicystą i koordynatorem zespołów redakcyjnych „W Sieci” i wPolityce.pl

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
k
Kołodziejski koordynatorem? Oksymoron.
19 12
odpowiedź
User
asx
Rzepa się osłabia inni się wzmacniają.
16 18
odpowiedź
User
Luke
Rzepa jest tak słaba, że dziwne jest, że ktoś ją jeszcze czyta. Kiedyś miała format, który przydawał się przy malowaniu i na dodatek ciekawe artykuły. Potem jej właściciel zapewniał, że będzie się nadawała do wypychania butów jako że jest papierowa. Ale za równowartość kilku Rzep można sobie kupić prawidła.
17 17
odpowiedź