SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kontrakt płytowy czeka

Wirtualna Polska, UMC Records i Radio Eska kolejny raz organizują wielki muzyczny konkurs dla niezależnych twórców.

Najciekawsze nagrania, które wezmą udział w plebiscycie, już w czerwcu pojawią się na składance Rap ESKAdra, zaś zwycięzca ma szansę na kontrakt płytowy z UMC Records.

Tegoroczną dwupłytową edycję przebojowej serii Rap ESKAdra uświetnią amerykańscy wykonawcy z kręgu rapu, r'n'b, czarnego solu i funku. Najważniejszy jednak pozostaje krążek, na którym zadebiutują nieznani dotąd wykonawcy. Wyłonieni zostaną w specjalnym konkursie, który w całości rozegra się w Internecie, na stronach Strefy MP3 Wirtualnej Polski.

„Na płycie pojawią się muzyczni nowicjusze, którzy dotąd nie mieli okazji, czy szansy na nagranie własnego przebojowego krążka. Swój repertuar zaprezentować mogą w Strefie MP3. Na potrzeby konkursu w dziale HipHop powstała specjalna kategoria Rap Eskadra – mówi Paweł ‘Pavelo’ Gajewski, Koordynator Serwisu Strefa MP3 w Wirtualnej Polsce – Akcję przeprowadzamy po raz drugi. Popularność pierwszej edycji przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wzięło w niej udział 550 zespołów, którzy zgłosili do konkursu 1500 nagrań. Wówczas prym wiodła Gosia Andrzejewicz i właśnie ona, debiutująca w Strefie MP3, podpisała kontrakt z UMC Records i w kwietniu bieżącego roku wydała pierwszą płytę długogrającą.”

Aby wygrać trzeba zarejestrować się w Strefie MP3 i wgrać na serwery serwisu jeden, najlepszy, utwór. Wszystkie oceniać będzie specjalne jury złożone z dziennikarzy Radia Eska i muzyków z UMC/My-Music. Na kształt krążka wpływ będą mieli nie tylko profesjonaliści. Ważną rolę odegrają również głosy internautów, użytkowników WP.pl
Rap ESKAdra trafi do sklepów w pierwszym dniu lata, 22 czerwca. Wykonawcy mają nieco mniej czasu. Konkurs trwa do 1 czerwca. Jego wyniki zostaną opublikowane na stronach WP tydzień później - podano w komunikacie.

Strefa: http://mp3.wp.pl/p/strefa/
Konkurs Rap ESKAdra: http://mp3.wp.pl/p/strefa/gatunki/H9.html

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kontrakt płytowy czeka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl