SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krajowy Instytut Mediów wybiera firmę do realizacji wywiadów w ramach Badania Założycielskiego

Krajowy Instytut Mediów wybiera w przetargu firmę, która zajmie się prowadzeniem wywiadów z ramach Badania Założycielskiego - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Z wybraną firmą będzie pracować 14 miesięcy. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata 60 tys. zł wadium. 

Article

KIM oczekuje, że wybrana w przetargu firma przystąpi do realizacji badania (realizacji wywiadów) w ramach Badania Założycielskiego nie wcześniej niż 1 lutego 2024 r. Będzie je realizować do 21 grudnia 2024 r.

Zwycięzca przetargu będzie realizować badania ilościowe, z tzw. liderem gospodarstwa domowego (zarówno wywiad dotyczący gospodarstwa domowego, jak i wywiad o indywidualnej konsumpcji) techniką wywiadu bezpośredniego z wykorzystaniem komputera (CAPI) lub tabletu (TAPI), a w przypadku wywiadów z członkami gospodarstwa domowego, techniką CAPI lub techniką wywiadu telefonicznego. 

Przetarg trwa do 27 listopada br., a warunkiem udziału w nim jest wpłata 60 tys. zł wadium. 

W postępowaniu mogą wziąć udział firmy, które w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, wykonali z należytą starannością
co najmniej jedną usługę przeprowadzenia badań ilościowych z użyciem techniki CAPI, na ogólnopolskiej (w 16 województwach) losowej próbie adresowej gospodarstw domowych, losowanej z operatu TERYT GUS, realizowanej co najmniej przez 3 następujące po sobie miesiące, liczącej łącznie minimum 900 gospodarstw domowych, o łącznej wartości nie mniejszej niż 160 000 zł netto. 

Od września br. dyrektorką KIM jest Ewa Szejner.

Dołącz do dyskusji: Krajowy Instytut Mediów wybiera firmę do realizacji wywiadów w ramach Badania Założycielskiego

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
Kolejny przerwał kasy przed zamknięciem tego pisiego tworu i przeprowadzką do więzienia.
odpowiedź
User
Geru
Ale już było takie zlecenie dla firmy z szopy
odpowiedź