SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Kropka nad i” z Olbrychskim bez emisji w TVN24. "To decyzja redakcji w związku z wydarzeniami na Kapitolu"

Stacja TVN24 nie wyemitowała w „Kropce nad i” rozmowy Moniki Olejnik z Danielem Olbrychskim, w której aktor bronił celebrytów zaszczepionych poza kolejnością. Skrytykowała to publicznie żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska. TVN Discovery Polska podkreśla, że odcinek dostępny jest w internecie, a w stacji nie został pokazany, bo ważniejszym tematem stały się zamieszki na Kapitolu.

Daniel Olbrychski i Monika OlejnikArticle

Rozmowę Moniki Olejnik z Danielem Olbrychskim do „Kropki nad i” nagrano nieco wcześniej, miała być wyemitowana 7 stycznia. Jednak tak się nie stało: w zaplanowanym dniu dużo ważniejszym wydarzeniem były bowiem konsekwencje zamieszek na Kapitolu, do których doszło poprzedniego dnia. Stacja zapewniła jednak, że emisję przełożono na sobotę 9 stycznia („Kropka nad i” standardowo jest pokazywana od poniedziałku do czwartku).

- Niestety w sobotę rano przyszła kolejna informacja; program nie będzie w ogóle wyemitowany. Powody - mętne, niezrozumiałe, nieprawdziwe. Daniel się wściekł, bo to sytuacja pokazująca absolutne lekceważenie jego czasu, wysiłku, skupienia. Wreszcie, tak samo jak uczestnicy „afery szczepionkowej”, on przecież nie proponował TVN24 swojego udziału w „Kropce”. To jego zaproszono - napisała na Facebooku żona Olbrychskiego.

Według jej relacji Daniel Olbrychski zadzwonił do Moniki Olejnik i przekazał jej uwagi. - Był w tej rozmowie ostry, ale epitetami obdarzał stację i jej decydentów, nie dziennikarkę - poinformowała Krystyna Demska-Olbrychska. Olejnik miała się obrazić, więc żona aktora zaczęła nakłaniać go do przeprosin. Jednak po nadaniu „Kropki nad i” z Radosławem Sikorskim małżonkowie porzucili tę myśl.

O Jezu! Co z tym krajem? Co z tymi ludźmi, a właściwie – co z nami??? Echa znanej już przez każdego Polaka tak zwanej...

Opublikowany przez Krystynę Demską-olbrychską Środa, 13 stycznia 2021

Krystyna Demska-Olbrychska oceniła, że nie ma żadnej afery ze szczepionymi poza kolejnością celebrytami. - Nie zrobili nic złego. Zostali użyci w brudnej manipulacji. Cała ta „szczepionkowa afera” została bardzo precyzyjnie przygotowana żeby po raz kolejny uderzyć w ludzi ważnych, szanowanych, cenionych i lubianych. Zasłużonych - napisała żona Daniela Olbrychskiego.

TVN Discovery Polska: wywiad niewyemitowany wskutek zajść na Kapitolu

Co na to nadawca TVN24? - Odcinek „Kropki nad i" z Panem Danielem Olbrychskim jest dostępny dla naszych widzów. W związku z wydarzeniami na Kapitolu, które relacjonowała i komentowała TVN24, rozmowa nie mogła być wyemitowana na antenie w czwartek, 7 stycznia. Z tego powodu opublikowaliśmy ten materiał w portalu tvn24.pl, o czym jeszcze przed emisją poinformowaliśmy Państwa Olbrychskich - przekazało portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Discovery Polska.

- Tak więc publikacja nastąpiła w wyniku decyzji naszej redakcji, nie zaś interwencji Państwa Olbrychskich. Chcielibyśmy także zaznaczyć, że program był promowany na stronie głównej portalu tvn24.pl oraz w mediach społecznościowych, opisywano go i komentowano także w innych mediach. Został również umieszczony w bibliotece portalu, gdzie można go obejrzeć w każdej chwili - dodało.

W ub.r. średni dobowy udział TVN24 w 2020 roku wyniósł 5,36 proc., po wzroście rok do roku o 19,97 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group.

Natomiast według badania Mediapanel w grudniu ub.r. portal TVN24.pl zanotował 9,03 mln użytkowników i 31,1 proc. zasięgu.

Dołącz do dyskusji: „Kropka nad i” z Olbrychskim bez emisji w TVN24. "To decyzja redakcji w związku z wydarzeniami na Kapitolu"

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hipokryci
Wolność słowa według TVN-u. I oni śmią o cokolwiek oskarżać TVP.
odpowiedź
User
Ja_2021
Co Ty za bzdury wypisujesz? Skoro była transmisja live z Kapitolu to jak mięli wyemitować? Olbrychski ważniejszy?To w TVP wydarzenia z Kapitolu prędzej by przemilczeli i nadali jakieś rządowe bzdury.
odpowiedź
User
Tomasz
A dlaczego nie napisaliście, co Jego Ekscelencja Daniel Olbrychski powiedział w tym wywiadzie o połowie Polaków?
odpowiedź