SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Borys Kruszewski udziałowcem Minds&Roses

W kwietniu do grona udziałowców firmy Minds & Roses dołączy Krzysztof Borys Kruszewski, dawny prezes Kantar Polska, Millward Brown Polska oraz SMG/KRC Poland. Będzie też pełnił funkcję doradcy zarządu Minds & Roses ds. strategii i rozwoju oraz kontaktów międzynarodowych.

Krzysztof Borys KruszewskiArticle

Krzysztof Borys Kruszewski pełnił funkcję prezesa SMG/KRC Poland, Millward Brown Polska, a po połączeniu Millward Brown i TNS prezesa Kantar Polska. Przez 10 lat pracował w międzynarodowych strukturach Kantar kolejno na stanowisku CEO Millward Brown w Centralnej i Wschodniej Europie oraz Prezesa i CEO Regionu Europy i Wielkiej Brytanii w Firefly Millward Brown. W listopadzie 2020 roku wraz z grupą pracowników Kantar Polska odszedł z firmy.

W czasie dotychczasowej kariery zawodowej pełnił funkcję prezesa Polskiej Rady Reklamy, został wybrany Człowiekiem Marketingu Dekady (Marketing Service, 2000), Impactorem Dekady (Impactor 2010).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Krzysztof Borys Kruszewski jest trenerem strzelectwa bojowego i walki wręcz na pograniczu mundurowego i cywilnego rynku Polski i Izraela. Pełni funkcję instruktora strzelectwa bojowego w CWKS Legia Warszawa oraz w Self Protection Shooting Academy. Jest autorem podręczników szkoleniowych, bohaterem programów telewizyjnych poświęconym walce wręcz i strzelectwu bojowemu oraz gospodarzem kanału SPSA na YouTube.

Firma nie podaje, jaką część udziałów objął w niej Kruszewski.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Borys Kruszewski udziałowcem Minds&Roses

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Prezes
Doradca zarządu, hm, takie stanowiska zazwyczaj dostaje się na pożegnanie, nie na powitanie ;-)
odpowiedź
User
Icccta
Kto by się spodziewał. Szok i niedowierzanie
odpowiedź
User
Zbyszek
Kantar zwalnia działy o odpowiednich kompetencjach, działy przechodzą na swoje w M&R. Teraz Kantar z powrotem szuka ludzi do działów, w których masowo zwalniał. Same korzyści.
odpowiedź