SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krzysztof Kłapa prezesem zarządu Fundacji Ronalda McDonalda

Krzysztof Kłapa został prezesem polskiego zarządu Fundacji Ronalda McDonalda. Z McDonald’s Polska związany jest od 27 lat.

Krzysztof Kłapa Article

Krzysztof Kłapa jest jednym z założycieli polskiego oddziału Fundacji Ronalda McDonalda. W strukturach kierowniczych McDonald’s Polska pracuje od 27 lat, odpowiadał dotychczas m.in. za promocję, działania wizerunkowe i komunikację korporacyjną marki.

 – Cieszę się, że nadszedł w moim życiu czas, kiedy mogę w całości poświęcić się pracy na rzecz Fundacji. Mam jasny plan tego, co chciałbym osiągnąć kierując tą organizacją. Po wielu latach pracy w doskonale zorganizowanej korporacji w pełni doceniam znaczenie przemyślanej i efektywnie realizowanej strategii. Moją ambicją jest wzmocnienie pozycji Fundacji zarówno w Polsce, jak i w ramach globalnej sieci RMHC (Ronald McDonald House Charities)  – komentuje Krzysztof Kłapa.

Fundacja Ronalda McDonalda powstała w 2002 roku, wchodzi w skład działającej w 64 krajach sieci organizacji dobroczynnych Ronald McDonald House Charities. Organizacja zajmuje się działaniami z obszaru profilaktyki zdrowotnej dzieci oraz wsparciem dla rodzin w czasie ciężkiej choroby jej najmłodszych członków. Programy fundacji mają charakter ogólnopolski i realizowane są przy wsparciu firm, osób prywatnych i wolontariuszy

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Kłapa prezesem zarządu Fundacji Ronalda McDonalda

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl