SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

Od grudnia funkcję redaktora naczelnego serwisu INNpoland.pl (Grupa naTemat) będzie pełnił Krzysztof Majdan, zastąpi Nino Dżikiję, która przeszła do Wirtualnej Polski. Majdan przechodzi z Business Insider Polska.

Krzysztof Majdan ostatnio był redaktorem naczelnym INNPolandArticle

Jako redaktor naczelny INNpoland.pl Krzysztof Majdan będzie zarządzał redakcją serwisu oraz odpowiadał za jego rozwój, we współpracy z biurem reklamy Grupy naTemat.

- INNpoland to jeden z najbardziej rozpoznawalnych branżowych serwisów biznesowo-technologicznych. Moją ambicją jest uczynić go jeszcze lepszym. Jestem człowiekiem technologii, dlatego zamierzam zwiększyć liczbę artykułów o tej tematyce, nie zapominając jednocześnie o fundamencie serwisu, jakim są treści biznesowe i start up-owe - zapowiada Majdan.

Poprzednio przez półtora roku był dziennikarzem i wydawcą w Business Insider Polska. Wcześniej pisał w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Gazecie Wyborczej”. Pracę w mediach zaczynał w 2012 roku w naTemat, gdzie był jednym z pierwszych stażystów i reporterów.

- Cieszę się, że Krzysztof zdecydował się przyjąć moją propozycję. To doświadczony biznesowo-technologiczny dziennikarz z digitalowego świata i właśnie wokół takich menadżerów chcemy budować Grupę naTemat. Jestem pewien, że wniesie do projektu powiew świeżego powietrza i nową perspektywę, którą poznał od podszewki w innych serwisach - komentuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny i dyrektor operacyjny Grupy naTemat.

Poprzednio redaktor naczelną INNpoland.pl była Nino Dżikija, która od listopada będzie szefową redakcji gospodarczej w Wirtualna Polska Media.

Krzysztof Majdan do redakcji INNpoland.pl dołączy z początkiem grudnia. Do tego czasu obowiązki redaktora naczelnego będzie pełnił Mariusz Janik, związany z serwisem od półtora roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Walter
Nic dziwnego ze ludzie uciekają z takiego ścieku jaki się ostatnio zrobił z BI.
odpowiedź
User
hhee
Taki nikt zostaje red. naczelny, ale w sumie też raczej niczego znaczącego w mediach, wiec wszystko na swoim miejscu.
odpowiedź
User
bee
CV bardzo dobre więc myślę, że to właściwy wybór. Inn może na tym tylko skorzystać
odpowiedź