SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

Od grudnia funkcję redaktora naczelnego serwisu INNpoland.pl (Grupa naTemat) będzie pełnił Krzysztof Majdan, zastąpi Nino Dżikiję, która przeszła do Wirtualnej Polski. Majdan przechodzi z Business Insider Polska.

Krzysztof Majdan Article

Jako redaktor naczelny INNpoland.pl Krzysztof Majdan będzie zarządzał redakcją serwisu oraz odpowiadał za jego rozwój, we współpracy z biurem reklamy Grupy naTemat.

- INNpoland to jeden z najbardziej rozpoznawalnych branżowych serwisów biznesowo-technologicznych. Moją ambicją jest uczynić go jeszcze lepszym. Jestem człowiekiem technologii, dlatego zamierzam zwiększyć liczbę artykułów o tej tematyce, nie zapominając jednocześnie o fundamencie serwisu, jakim są treści biznesowe i start up-owe - zapowiada Majdan.

Poprzednio przez półtora roku był dziennikarzem i wydawcą w Business Insider Polska. Wcześniej pisał w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Gazecie Wyborczej”. Pracę w mediach zaczynał w 2012 roku w naTemat, gdzie był jednym z pierwszych stażystów i reporterów.

- Cieszę się, że Krzysztof zdecydował się przyjąć moją propozycję. To doświadczony biznesowo-technologiczny dziennikarz z digitalowego świata i właśnie wokół takich menadżerów chcemy budować Grupę naTemat. Jestem pewien, że wniesie do projektu powiew świeżego powietrza i nową perspektywę, którą poznał od podszewki w innych serwisach - komentuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny i dyrektor operacyjny Grupy naTemat.

Poprzednio redaktor naczelną INNpoland.pl była Nino Dżikija, która od listopada będzie szefową redakcji gospodarczej w Wirtualna Polska Media.

Krzysztof Majdan do redakcji INNpoland.pl dołączy z początkiem grudnia. Do tego czasu obowiązki redaktora naczelnego będzie pełnił Mariusz Janik, związany z serwisem od półtora roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Walter
Nic dziwnego ze ludzie uciekają z takiego ścieku jaki się ostatnio zrobił z BI.
15 15
odpowiedź
User
hhee
Taki nikt zostaje red. naczelny, ale w sumie też raczej niczego znaczącego w mediach, wiec wszystko na swoim miejscu.
10 10
odpowiedź
User
bee
CV bardzo dobre więc myślę, że to właściwy wybór. Inn może na tym tylko skorzystać
10 10
odpowiedź
User
qnau
czuję w komentarzach ból dupy. Ci co się nie podpisują, chcą udowodnić reszcie, że są kimś.
11 9
odpowiedź