SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Starzec za Piotra Pyricha na czele Rady Dyrektorów Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego

Krzysztof Starzec, starszy dyrektor ds. paliw w Circle K Polska, objął funkcję przewodniczącego Rady Dyrektorów Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN). Zastąpił Piotra Pyricha z BP Europa SE.

Krzysztof StarzecArticle

W POPiHN Krzysztof Starzec zasiada od 2013 r.

– Jako Przewodniczący Rady Dyrektorów dołożę wszelkich starań, aby POPiHN pozostał efektywną płaszczyzną do aktywnej współpracy między wszystkimi uczestnikami rynku. Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie i wierzę, że wspólnymi siłami będziemy kontynuować działania na rzecz rozwoju naszej branży – mówi Krzysztof Starzec.

Z branżą paliwową Starzec związany jest od 1994 roku. W latach 2007-2010 był członkiem zarządu Shell Polska. Do zespołu Statoil Polska dołączył w 2011 r. jako dyrektor działu paliw transportowych. Po zmianie nazwy spółki na Circle K objął stanowisko starszego dyrektora ds. paliw.

Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa)

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego została powołana 8 grudnia 1995 roku, m.in. w celu zrównoważonego tworzenia i kształtowania konkurencyjnego rynku paliwowego w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Starzec za Piotra Pyricha na czele Rady Dyrektorów Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl