SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ksenia Chlebicka w pogodzie na antenie Polsatu

Ksenia Chlebicka dołączyła go grona prowadzących pogodę po głównym wydaniu „Wydarzeń” nadawanych w Polsacie. To kolejne wzmocnienie po odejściu ze stacji Jarosława Kreta.

Chlebicka od dawna jest prezenterką pogody w kanale Wydarzenia 24, od niedawna prezentuje też pogodę w Polsat News. Chlebicka jest też prezenterką kanału Polsat Games.

W grudniu ub.r. w roli prowadzącej pogodę po „Wydarzeniach” zadebiutowała też Klaudia Kroczek, wcześniej pojawiająca się tylko w Wydarzeniach 24.

Jarosław Kret, prowadzący pogodę w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24, odszedł z końcem roku do Telewizji Polskiej.

Wśród prezenterów pogody w Polsacie są m.in. Marek Horczyczak i Paulina Sykut-Jeżyna. 

W okresie od 1 stycznia do 9 sierpnia 2023 roku widownia pogody po “Wydarzeniach” wyniosła 789 tys. osób, a udział - 6,72 proc. Program względem analogicznego okresu rok wcześniej stracił 73 tys. widzów.

Dołącz do dyskusji: Ksenia Chlebicka w pogodzie na antenie Polsatu

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bicz Boży
To ta co się ciągle zapowietrza?
3 4
odpowiedź
User
nmh
Ta to ma parcie. Poprowadziłaby nawet WC News Serwis, byle tylko stać przed kamerą :P
3 4
odpowiedź
User
Ktoś
A wczesniej prowadziła telezakupy xd
0 1
odpowiedź