SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ktoś dzwonił - nowa usługa Orange

Od 9 marca br. użytkownik Orange może skorzystać z bezpłatnej usługi Ktoś Dzwonił, która informuje o próbach połączenia, kiedy był poza zasięgiem sieci lub miał wyłączony telefon.

Klient dostanie również informację o próbie kontaktu, jeśli prowadził rozmowę, a nie korzysta z usługi Połączenia Oczekujące.

Jeśli klient posiadający usługę Ktoś Dzwonił będzie niedostępny, dzwoniąca do niego osoba usłyszy bezpłatny komunikat informujący o tym, że jest on poza zasięgiem lub prowadzi rozmowę, a Orange poinformuje go o tej próbie połączenia. Następnie do klienta zostanie wysłany SMS z informację o próbie połączenia. Wiadomość ta zostanie wysłana z numeru, który próbował się skontaktować, zatem będzie możliwe proste oddzwonienie na jego numer. Jeśli zaś numer ten znajduje się w książce adresowej użytkownika KD, będzie od razu wiadomo, kto próbował się z nim skontaktować.

Wiadomość SMS zawierać będzie następujące informacje nt. próby połączenia:

Czas połączenia (dzień, godzina)
Powód przekierowania
Liczbę prób połączeń z danego numeru

Usługa Ktoś Dzwonił w Orange jest bezpłatna zarówno dla użytkownika, jak i dla osoby dzwoniącej. Zostanie włączona automatycznie w momencie rezygnacji użytkownika z usługi Orange Poczta Głosowa. Będzie ona uaktywniona również tym klientom, którzy mają nieaktywną usługę Orange Poczta Głosowa. Włączenie odbywać się będzie stopniowo i potrwa kilka tygodni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ktoś dzwonił - nowa usługa Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl