SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Lego Masters 3” od 30 września w TV. Emisja w piątkowe wieczory

Od piątku 30 września TVN emitować będzie trzecią edycję „Lego Masters”. Nowymi jurorami w programie będą Czesław Mozil i Pola Lisowicz, którzy zastąpią Kamila Bednarka i Aleksandrę Mirecką. Show bez zmian poprowadzi Marcin Prokop.

Czesław Mozil i Pola Lisowicz w „Lego Masters 3”; fot. TVN Czesław Mozil i Pola Lisowicz w „Lego Masters 3”; fot. TVN

„Lego Masters” to format, który został stworzony w 2017 roku dla brytyjskiego Channel 4, dotychczas powstały lokalne edycje w takich krajach, jak m.in. USA, Australia, Niemcy i Holandia.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Uczestnikami programu są pary złożone z osób dorosłych i dzieci, których zadaniem jest układanie klocków lego. Ich zmagania ocenia jury. Pod koniec każdego odcinka jeden duet jest zmuszony opuścić program. W finale biorą udział trzy pary, zwycięscy otrzymują nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł, zestawy klocków o wartości 10 tys. zł oraz tytuł „Mistrza lego”.

Pierwsza polska edycja projektu w TVN nadawana była jesienią 2020 roku, a druga - rok później.

Trzeci sezon zadebiutuje 30 września

Premierowe odcinki trzeciej edycji „Lego Masters” TVN emitować będzie w piątki o godz. 20.00, począwszy od 30 września 2022 roku. Program będzie się składać z sześciu odcinków oraz specjalnego odcinka świątecznego.

Czesław Mozil i Pola Lisowicz nowymi jurorami

W trzeciej edycji „Lego Masters” nowymi jurorami będą piosenkarz Czesław Mozil oraz projektantka graficzna, ilustratorka o artystka multidyscyplinarna Pola Lisowicz. Względem drugiej edycji zastąpią Kamila Bednarka i Aleksandrę Mirecką (która aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim).

Program bez zmian będzie prowadzić Marcin Prokop. Aktualnie trwają zdjęcia do produkcji, poszukiwania uczestników odbywały się późną wiosną.

Polską edycję projektu produkują wspólnie TVN i Endemol Shine Polska. Projekt powstaje we współpracy z Lego Polska.

839 tys. widzów drugiego sezonu

Premierowe odcinki reality-show „Lego Masters 2” na antenie TVN oglądać można było w piątki o godz. 20.00, w okresie od 5 listopada do 10 grudnia ub.r. Średnia widownia programu wyniosła 839 tys. osób, co przełożyło się na 6,24 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 10,41 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 8,05 proc. w grupie 16-59.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 7,33 proc.

Dołącz do dyskusji: „Lego Masters 3” od 30 września w TV. Emisja w piątkowe wieczory

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
martin
prsz rdwinoć tyn 24
0 0
odpowiedź
User
Piotr
Nudyyyyyyyy
0 0
odpowiedź
User
Sensowna
Polski portal z dźifkami to 𝗟𝗢𝗩𝗘𝟭𝟴.𝗣𝗟 a jest pewnie większość Twoich znajomych.
0 0
odpowiedź