SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Letni pakiet SMSów i MMSów w Tak Taku

Tak Tak przygotował letnią propozycję dla nowych użytkowników. Klienci, którzy kupią Starter Tak Tak 20 lub dowolny Zestaw Tak Tak z telefonem z taryfą Happy i wykonają pierwsze połączenie w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia br., otrzymają pakiet 600 SMSów wymiennych na 100 MMSów.

Letni pakiet SMSów i MMSów w Tak Taku

Letni pakiet zostanie aktywowany automatycznie wszystkim użytkownikom, którzy spełnią powyższe warunki.

SMSy i MMSy, przyznane w ramach Letniego pakietu na wiadomości wysłane na terenie kraju do sieci Era (w tym do wszystkich Użytkowników Tak Tak i Abonentów Tak Tak Fon), mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od uruchomienia usługi.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić aktualne saldo Letniego pakietu poprzez:
- wysłanie Ekspresowego kodu *103*1# lub
- serwis www.itaktak.pl lub
- automatyczny serwis pod numerem 9797.
Więcej informacji dostępne będzie na www.era.pl od dnia uruchomienia oferty tj. 01.07.2008.

Równocześnie wszyscy użytkownicy Tak Taka mogą rozmawiać od 3 groszy za minutę w usłudze 'Numerki za Grosze' oraz z SMSować za 1 grosz w usłudze 'SMSy i MMSy za Grosze', korzystać z darmowych minut za połączenia odbierane w usłudze 'Bonus' oraz otrzymywać premię przy regularnym doładowaniu konta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Letni pakiet SMSów i MMSów w Tak Taku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl