SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lidia Stępińska-Ustasiak zastępcą dyrektora Departamentu Spraw Zagranicznych w UKE

Lidia Stępińska-Ustasiak z początkiem października br.. obejmie stanowisko zastępcy dyrektora departamentu spraw zagranicznych w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Pracuje tu od dwóch lat.

Lidia Stępińska-Ustasiak Article

Stępińska-Ustasiak będzie zarządzała pracami Wydziału Współpracy z Organizacjami Międzynarodowymi oraz Wydziału Współpracy Społeczno-Gospodarczej.

Będzie raportować bezpośrednio do prezesa UKE Marcina Cichego.

Z UKE Lidia Stępińska-Ustasiak związana jest od lipca 2017 roku Wtedy zaczęła kierować pracami Wydziału Polityki Społecznej i Korporacyjnej. Odpowiadała za rozwój relacji Urzędu z organizacjami branżowymi, startupami i środowiskiem akademickim, politykę dotyczącą osób o szczególnych potrzebach oraz za działania informacyjne dotyczące kampanii UKE wspierających rozwój kompetencji cyfrowych. Od początku pracy w UKE jest również zaangażowana w międzynarodową działalność Urzędu.

Od marca br. przewodniczy pracom Group on Capacity Building Initiatives (GCBI), która doradza Dyrektorowi Biura Rozwoju Telekomunikacji w ITU.

Przed UKE pracowała w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego na Uniwersytecie Warszawskim (ICM). Odpowiadała tam za komunikację, rozwój działalności szkoleniowej i innych form edukacji, a także za badania w ramach inicjatywy Platforma Otwartej Nauki oraz jej promocją. Zajmowała się też  budowaniem relacji z interesariuszami w polskim i europejskim systemie nauki (m.in. z MNiSW, Komisją Europejską, OECD i Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich). W latach 2008-2013 była kierownikiem ds. komunikacji  korporacyjnej i rzecznikiem prasowym w UPC Polska. Wcześniej odpowiadała za komunikację wewnętrzną i PR produktowy w Orange (2003-2007) i Amice Wronki (2002-2003).

Jest doktorem socjologii i absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lidia Stępińska-Ustasiak zastępcą dyrektora Departamentu Spraw Zagranicznych w UKE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl