SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lidija Vukić odpowiedzialna za międzynarodowy rozwój Grupy LTTM

Grupa LTTM wchodzi na nowe rynki w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W pierwszej kolejności są to Czechy, Słowacja, Węgry oraz Bałkany. Na czele międzynarodowego rozwoju grupy stanęła Lidija Vukić z zarządu LTTM.

Lidija VukićArticle

Lidija Vukić jest związana z TalentMedia od początku istnienia agencji (2016 rok). Była operacyjnie zaangażowana w otwarcie oddziałów TalentMedia w Bułgarii (2016r.) oraz w Rumunii (2019r.). Do jej nowych obowiązków należy praca nad zbudowaniem lokalnych zespołów w regionie CEE oraz na Bałkanach i rozbudową już istniejących, które obecnie zatrudniają łącznie 10 osób.

Grupa LTTM planuje ekspansję w Europie

W 2019 roku, po zakupie spółki Gamellon i utworzeniu wspólnie z LifeTube grupy LTTM, Vukić weszła w skład zarządu podmiotu.

- Rozwój działań międzynarodowych był wpisany w strategię TalentMedia, a potem grupy LTTM od początku. Biura w Bułgarii oraz Rumunii potwierdziły, że to dobry i potrzebny kierunek, a nasze eksperckie doświadczenie jest doceniane również za granicą. W Bułgarii skupiamy 80% twórców obecnych na tamtejszym rynku, tworzymy kilka kanałów marek na YouTube i prowadzimy brandowe profile na TikToku. Jesteśmy więc liderem nie tylko w Polsce, ale też w Bułgarii, a to dopiero świetny początek. Moim celem jest rozwój działań newbizowych na nowych zagranicznych rynkach. Zaczynamy od Czech, Słowacji, Węgrzech i Bałkanów, ale mogę już zapowiedzieć, że to dopiero początek. Niedługo ogłosimy otwarcie kolejnego biura w regionie CEE - komentuje Lidija Vukić.

W zagranicznej ofercie znajduje się pełen zakres działań grupy LTTM: budowa kanałów marek na YouTube, tworzenie programów ambasadorskich, wideomarketing 2.0 i subformat na kanale twórcy

W skład Grupy LTTM, należącej do Mediacapu, wchodzą sieć partnerska LifeTube, agencja influencer marketingu TalentMedia oraz agencja gaming marketingu Gameset.

Dołącz do dyskusji: Lidija Vukić odpowiedzialna za międzynarodowy rozwój Grupy LTTM

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paweł
Brawo!
odpowiedź