SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łódzkie będzie się promować, potrzebna agencja

Władze województwa łódzkiego jeszcze w tym roku chcą zrealizować kampanię, która będzie je promować jako region gospodarczy - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Ruszył przetarg na agencję, która się tym zajmie.

 

Przetarg dotyczy opracowania i realizacji kampanii promocyjnej w telewizji o zasięgu co najmniej ogólnopolskim oraz przygotowania kampanii w serwisach społecznościowych prezentujących województwo łódzkie jako prężnie rozwijający się region gospodarczy oraz promujących przedsięwzięcia wzmacniające wizerunek gospodarczy regionu.

Przetarg podzielony jest na trzy zadania: przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz produkcja spotu telewizyjnego i billboardu sponsorskiego; emisja spotu telewizyjnego i billboardu sponsorskiego w telewizji o zasięgu co najmniej ogólnopolskim oraz opracowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych.

O wyborze zwycięskiej agencji (lub kilku) zdecydują: projekt koncepcji kreatywnej spotu telewizyjnego (waga: 30), projekt koncepcji kreatywnej billboardu sponsorskiego (12), hasło kampanii (12) oraz liczba proponowanych województw/regionów/miast (6) i cena (40).

Zaplanowane działania mają zostać zrealizowane do 27 grudnia br.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 3 października br.

 

Dołącz do dyskusji: Łódzkie będzie się promować, potrzebna agencja

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl