SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Logotec dystrybutorem SolidWorks

Logotec Engineering Group zawarł umowę z SolidWorks Corporation

Logotec Engineering Group zawarł umowę z amerykańską firmą SolidWorks Corporation na dystrybucję najpopularniejszego obecnie narzędzia do projektowania 3D. Logotec jako jedyny wśród firm dystrybuujących SolidWorks w Polsce jest producentem systemów zarządzających pracą grupową projektantów. Posiada w swej ofercie Logotec PDM9000® Web Edition - aplikację zintegrowaną z amerykańskim rozwiązaniem.

Produkt SolidWorks Corporation jest wykorzystywany do projektowania w przestrzeni 3D niemal we wszystkich branżach. System wyposażony jest w profesjonalne narzędzia nie tylko do projektowania, ale również pozwalające na analizowanie zachowania obiektów pod wpływem symulowanych naprężeń, czy tworzenia fotorealistycznego renderingu tworzonych obiektów.

- SolidWorks to jedno z najbardziej zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi dla profesjonalnych projektantów. Realizacje przygotowane przy jego pomocy mogą służyć za dokumentacje do produkcji praktycznie wszystkiego co możemy sobie wyobrazić poczynając od projektu butelek, poprzez podzespoły w przemyśle lotniczym czy okrętowym po łaziki NASA wykorzystywane w misjach badawczych w kosmosie. W swej ofercie, jako jedyni w Polsce, posiadamy również własne narzędzia kompatybilne z SolidWorks, które pozwalają jeszcze pełniej wykorzystać jego funkcjonalność, szczególnie do nadzoru pracy grupowej działów technicznych i nie tylko. Jestem przekonany, że tak kompleksowa oferta pozwoli zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających biur projektowych – powiedział Adam Lasota, wiceprezes i dyrektor handlowy Logotec Engineering Group.

Logotec jako jedyny spośród polskich dystrybutorów amerykańskiego narzędzia posiada w swej ofercie system zintegrowany z SolidWorks - Logotec PDM9000 Web Edition pozwalający na kompleksowe zarządzanie dokumentacją techniczną oraz danymi o produkcie.

Umowa pomiędzy Logotec Engineering Group i SolidWorks Corporation została zawarta na trzy lata.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Logotec dystrybutorem SolidWorks

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl