SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pół miliona złotych w loterii Cinkciarz

Użytkownicy Cinkciarz.pl, wykonując transakcje walutowe, mogą co miesiąc wygrywać nagrody pieniężne. Łączna pula wszystkich 190 nagród to 500 000 zł. Loteria fin-techu trwa od 1 września 2021 r. przez rok. Działania marketingowe obejmują landing page, banery, aktywności w internecie i social media oraz specjalne spoty promocyjne.

Article

W loterii na Cinkciarz.pl mogą wziąć udział użytkownicy portalu, którzy zdobywają punkty za każdą transakcję, w której jedną z walut jest dolar amerykański, funt brytyjski, frank szwajcarski lub euro.

Łącznie będzie aż 19 losowań dla użytkowników indywidualnych i 19 dla biznesowych (po 12 miesięcznych, 4 trzymiesięczne, 2 sześciomiesięczne oraz 1 główne losowanie finałowe). We wszystkich 38 losowaniach fintech wręczy aż 190 nagród pieniężnych (m.in. 5 000, 6 000 czy 24 000 zł). 

Zasady loterii Cinkciarz

Po zaakceptowaniu regulaminu loterii w swoim panelu, punkty z poszczególnych transakcji użytkownika w danym miesiącu sumują się, także w przypadku wymiany różnych walut. Każdy zdobyty los uprawnia do udziału w losowaniu finałowym. Wielki finał jest zaplanowany na wrzesień 2022 r.

Transakcje, których dotyczy loteria, zachodzą przy korzystaniu z jednej z następujących usług wielowalutowych dostępnych na portalu Cinkciarz.pl: wymiana walut, przekazy pie-niężne, transakcje kartowe i płatności internetowe poprzez Cinkciarz Pay.

Działania marketingowe dotyczące loterii, realizowane w całości in-house przez agencję Cinkciarz.pl Marketing, obejmują: landing page, spoty, banery oraz aktywności w internecie i social media.

Organizatorem loterii jest Cinkciarz.pl Marketing.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pół miliona złotych w loterii Cinkciarz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl