SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lowe Media i Lowe Warsaw zareklamują polską gospodarkę za granicą

Konsorcjum złożone z agencji Lowe Media i Lowe Warsaw przygotuje na zlecenie Ministerstwa Gospodarki kampanię informacyjno-promocyjną polskiej gospodarki w mediach zagranicznych. Wartość kontraktu wynosi 18,5 mln zł.

Article

Zwycięskie konsorcjum Lowe Media i Lowe Warsaw zajmie się przygotowaniem reklam na potrzeby kampanii oraz planowaniem i zakupem mediów.

W przetargu oferty złożyły też Discovery Polska, Arena Media Communications oraz konsorcja: Mediacap ze Star Media, Media Group z Legend Group, Infinity Media z Walk Creative.

Zaplanowana przez Ministerstwo Gospodarki kampania ma ruszyć z początkiem września br. Będzie trwać maksymalnie miesiąc, jednak na każdym z rynków będzie prowadzona w innym terminie - wszystkie działania mają potrwać maksymalnie do końca października. Obejmować będą Niemcy, Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Brazylię.

W Brazylii, Niemczech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich kampania obejmie tylko telewizję, a w Chinach będzie prowadzona w prasie oraz na nośnikach in- i outdoorowych.

Głównym celem strategicznym kampanii będzie promocja polskiej gospodarki na rynkach zagranicznych oraz zachęcenie zagranicznych przedsiębiorców do nawiązywania współpracy gospodarczej z przedsiębiorcami polskimi m.in. poprzez poprawę wizerunku naszego kraju i gospodarki jako wiarygodnego i nowoczesnego partnera otwartego na nowe kontakty i mającego specjalizacje eksportowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lowe Media i Lowe Warsaw zareklamują polską gospodarkę za granicą

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gosc
Mam nadzieję,że nie zareklamują nas jako taniej siły roboczej...
odpowiedź
User
gitez
zmywak, stróż nocny , cieć i robotnik rolny. Zapraszamy :-)
odpowiedź
User
Darek
A przepraszam: jak kampania ma ruszyć z początkiem września, jak jest 18 sierpnia ? Tzn. zaplanują i kupią kampanię w 4 krajach w 3 dni ? Żarty jakieś....
odpowiedź