SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lublin zachęca absolwentów swoich uczelni do osiedlenia się w mieście

Ruszyła kolejna odsłona kampanii zachęcającej do osiedlania się w Lublinie. W akcję „Pracuję w Lublinie” zaangażowano młodych mieszkańców miasta. Komunikację przygotowała i prowadzi agencja Cumulus.

Article

Bohaterami „Pracuję w Lublinie” są Ewa, programistka robotów przemysłowych, Grzegorz, specjalista ds. marketingu i sprzedaży, Łukasz, konstruktor oraz Patrycja, referent ds. zintegrowanego systemu zarządzania. Występują na kilkudziesięciu billboardach w województwie lubelskim oraz w pojazdach miejskiej komunikacji, dodatkowo ich historie zamieszczono w prasie oraz w spotach radiowych.

Urząd Miasta Lublin wystartował z akcją w kwietniu, na maj zaplanowano zaś drugą odsłonę. . Władze miasta chcą zachęcić młodych do ludzi do związania swojej przyszłości z miastem i rozwinięcia tutaj kariery zawodowej.

- Mamy nadzieję, że kampania „Pracuję w Lublinie” zaszczepi w mieszkańcach naszego miasta i regionu przekonanie, że lubelski przemysł daje możliwości ciekawej pracy. Warto więc ukierunkować swoją ścieżkę edukacji i kariery pod tym kątem – zapewniał Krzysztof Żuk, prezydent Lublina podczas konferencji prasowej zorganizowanej w lubelskim ratuszu.

Za kampanię promocyjną, w tym realizację reklamowej sesji zdjęciowej, koordynację i zakup mediów (prasa, radio, outdoor) odpowiada agencja reklamowa Cumulus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lublin zachęca absolwentów swoich uczelni do osiedlenia się w mieście

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl