SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Dzianachowski commercial directorem w Sigma Bis

Do zespołu Sigma Bis, wspólnej agencji mediowej PKN Orlen i Grupy PZU dołączył Maciej Dzianachowski obejmując stanowisko commercial directora. Przez wiele lat związany był z Publicis Groupe.

Maciej DzianachowskiMaciej Dzianachowski

Dzianachowski w Sigma Bis objął nowo utworzone stanowisko commercial directora. Będzie na nim odpowiedzialny za nadzór i wykonanie kontraktów mediowych z klientami. Jego rolą będzie również wsparcie przy tworzeniu i realizacji strategii handlowych dla klientów Sigma Bis we wszystkich kanałach komunikacji przy współpracy z zespołami klienckimi i zespołem trade.

Ostatnio w Grupie Publicis

Maciej Dzianachowski związany jest z branżą mediową od ponad 20 lat. Ostatnio pracował jako trading director w Grupie Publicis, w tym w domu mediowym Starcom.

Do Starcomu dołączył  w 2003 roku obejmując stanowisko media plannera buyera. Wcześniej przez trzy lata pracował w firmie CR Media Consulting. W Starcomie współpracował z takimi klientami jak między innymi Fiat Auto Poland i Kraft FoodsPolska. Zanim w 2006 r. zaczął się specjalizować w obszarze negocjacji, rozwijał swoje kompetencje jako osoba koordynująca współpracę Starcomu z wybranymi mediami, m.in.: radiem i prasą.

– Nasza firma intensywnie się rozwija, o czym świadczy dołączenie do zespołu tak doświadczonego eksperta jak Maciej Dzianachowski. Doceniam, że rynkowi specjaliści z największych, międzynarodowych grup mediowych, chcą z nami budować wartość Sigmy Bis i wzmacniać naszą przewagę konkurencyjną. Jestem przekonany, że razem z Maciejem skutecznie wykorzystamy jego wieloletnie doświadczenie przy wzmacnianiu pozycji naszego domu mediowego na rynku - mówi prezes Sigma Bis Marcin Dec, do którego Maciej Dzianachowski będzie bezpośrednio raportował.

Dołącz do dyskusji: Maciej Dzianachowski commercial directorem w Sigma Bis

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
On
A później będzie gumkowanie tego z cv. I po co?
odpowiedź
User
.
Sekretarz do wypisywania bonów reklamowych dla tych którzy są zgodni z partyjna linią.
odpowiedź
User
Intheknow
I po co ci to Maciek? Za góra rok będzie po władzy pisu a więc i po SB, dla tych paru srebrników? Nie warto.
odpowiedź