SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Godlewski dyrektorem zarządzającym agencji Arena Media

Od marca stanowisko dyrektora zarządzającego agencji mediowej Arena Media (Havas Media Group) obejmie Maciej Godlewski. Ostatnio związany był z K2 Precise.

Maciej GodlewskiArticle

Jednym z priorytetów rozwoju Arena Media i celów nowego szefa agencji mediowej ma być dostarczanie klientom efektywnych rozwiązań komunikacyjnych opartych na data driven marketingu i na wiedzy z obszaru e-commerce. To obszar, w którym agencja będzie się rozwijać i planuje kolejne inwestycje.

- Mało jest specjalistów pokroju Maćka na rynku, którzy wywodzą się ze starej jakościowej szkoły planowania i zakupu mediów oraz posiadają zaawansowaną, praktyczną wiedzę digital czy potrafią efektywnie łączyć działania offline z aktywnością w internecie. Tym bardziej cieszymy się z dołączenia Maćka, które traktujemy jako ważny etap rozwoju oferty dla naszych klientów - mówi CEO HMG Małgorzata Węgierek. - W 2021 naszym priorytetem jest dalsza digitalizacja grupy i dynamiczny rozwój agencji Arena Media. Chcemy, żeby Arena stała się nowoczesną spółką i marką, która jest utożsamiana jako partner i doradca klienta w zakresie zintegrowanej i efektywnej komunikacji. Arena ma duży potencjał wynikający z historii, aktualnego portfolia klientów, a przede wszystkim zespołu i my chcemy ten potencjał wykorzystać w 100%, szczególnie w obszarach usług digitalowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na zatrudnienie Maćka Godlewskiego jako dyrektora zarządzającego Areny, co jest strategiczną i bardzo ważną decyzją rozwojową dla naszego biznesu - wyjaśnia.

W styczniu do Havas Media Group dołączył także Łukasz Wiśniewski, który objął stanowisko szefa działu data business intelligence. Od nowego roku do życia została powołana jednostka Havas E-Commerce, na czele której stanął Jacek Celiński, odpowiedzialny za rozwój kompleksowej oferty z zakresu e-commerce marketingu. W 2020 r. do Havas Media Group dołączył Marcin Kordowski, ekspert w wieloletnim doświadczeniem w obszarze content i search marketingu.

Godlewski przechodzi z K2 Precise

Maciej Godlewski ostatnio pełnił funkcję chief growth officera agencji K2 Precise. Zarządzał kluczowymi działami rozwojowymi firmy - od działu strategii digital, przez trading, marketing aż po nowy biznes. Podlegały mu również media nie-digitalowe i dział TV/multiscreen, a jedną z jego głównych ról była integracja komunikacji online oraz offline.  Łącznie w Grupie K2 spędził 7 lat.

Wcześniej pełnił dodatkowo rolę szefa działu client service agencji K2 Media pracując dla takich klientów jak Nutricia, Pracuj.pl czy Carrefour. Przed dołączeniem do grupy K2 Internet w 2014 roku przez 10 lat zarządzał zespołami obsługującymi największych wówczas klientów Starcomu i liderów swoich kategorii – T-Mobile/Heyah oraz USP Zdrowie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Godlewski dyrektorem zarządzającym agencji Arena Media

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Raul
Powodzenia Maciek!
odpowiedź
User
a będzie miał z kim pracować?
wieść gminna niesie, że połowa zespołu Areny została albo zwolniona, albo sama już uciekła z tego okrętu
odpowiedź
User
A
Dobra zmiana! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
odpowiedź