SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Narożny będzie prowadził audycje w Radiu Poznań i MC Radiu

Od czerwca nowym prezenterem Radia Poznań i należącym do niego miejskiego MC Radia będzie Maciej Narożny, zwolniony kilka miesięcy wcześniej z Radia Eska. W MC Radiu poprowadzi pasmo popołudniowe.

Maciej Narożny, fot. screen z YouTube'aArticle

W Radiu Eska Maciej Narożny pracował przez ponad 30 lat - do lutego br., kiedy to został zwolniony wraz z kilkoma innymi prezenterami lokalnych popołudniowych pasm.

Teraz dołącza do ekipy Radia Poznań i MC Radia (miejskiej rozgłośni, należącej do Radia Poznań). Jak podaje nadawca, dziennikarz w MC Radio będzie gospodarzem popołudniowego pasma „Narożny w drodze”, ponadto ma prowadzić okolicznościowe audycje w Radiu Poznań.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Maciej Narożny to rodowity poznaniak, absolwent filologii polskiej tamtejszego UAM. W 1991 roku zaczął pracę w Radiu „S”< które przekształciło się w Eskę. Ale wcześniej – w 1990 roku – zaczął współpracować z Radiem Merkury.

- Wygłaszałem wtedy przemądrzałe recenzje filmowe w audycji szumnie zwanej „Magazynem młodzieżowym” i chciałem dalej pracować, ale ówczesny szef anteny spławił mnie, z resztą w nieistniejącym w języku polskim słowem: „Kolega jest nie głosowy” – wspomina dziennikarz dla portalu Radia Poznań.  

W okresie od września 2021 roku do lutego 2022 roku Radio Poznań notowało średni dobowy udział słuchania na poziomie 3,3 procent (wzrost względem analogicznego okresu roku ubiegłego o 0,4 proc.). Z kolei MC Radio notowało udział na poziomie 1,7 proc.

 

Dołącz do dyskusji: Maciej Narożny będzie prowadził audycje w Radiu Poznań i MC Radiu

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mr
Może ktoś wreszcie by się wziął za lokalną antenę R. Poznań?
odpowiedź
User
Mim
Na szczęście MC Radio mimo, że to córka Radia Merkury (obecnie Poznań) nie ma nic wspólnego z polityką. Radio muzycznie interesujące, niestety w żaden sposób nie jest promowane. Może znany nie tylko w Poznaniu p. Maciej Narożny przyczyni się do włączenia tego radia przez osoby, które dotychczas go nie słuchały.
odpowiedź
User
Jan
Fajny prezenter w świetnym lokalnym MC Radiu - to jest dobra wiadomość !
odpowiedź