SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Reporter „Uwagi!” TVN po 20 latach pracy przechodzi do Polsatu

Po 20 latach pracy z telewizją TVN rozstał się Maciej Wójcik. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl, wieloletni reporter programu interwencyjnego „Uwaga!” rozpocznie na początku czerwca pracę dla Telewizji Polsat.

Wieloletni reporter programu „Uwaga!” Maciej Wójcik (uwaga.tvn.pl) Article

Wójcik pracował w „Uwadze!” od początku nadawania tego programu, czyli 2 września 2002 roku. Przed pracą w TVN był już związany z Polsatem. Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że w Telewizji Polsat i Polsat News będzie przygotowywał reportaże do programów „Interwencja”, „Państwo w Państwie” i „Raport dnia”.  

„Cieszyłem się, że nie będę jeździć do Sejmu”

Wieloletnią pracę w „Uwadze!” Wójcik wspomina na nagraniu umieszczonym na stronie uwaga.tvn.pl z okazji 20-lecia programu. - Jak ja się cieszyłem, jak ktoś mi powiedział, że nie będziesz musiał jeździć do Sejmu, rozmawiać z politykami. Będziesz mógł rozmawiać z normalnymi ludźmi – wspominał w zeszłym roku początki swojej pracy w programie.

 - Zawsze po wyemitowanym reportażu patrzę z niepokojem na telefon komórkowy i czekam na reakcję moich bohaterów. Jak nie dostaję podziękowania za reportaż, to myślę sobie, że nie spełniłem ich oczekiwań. Tak bywa często. Wtedy przez godzinę siedzę i myślę co zrobiłem nie tak. Kiedyś dzień po emisji reportażu zadzwonił do mnie Jacek Cygan i powiedział: „Panie Maćku, nie widziałem, ale moi znajomi górale z Zakopanego oglądali i powiedzieli, że była świetna historia. Bardzo Panu dziękuję” – dodał Wójcik.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Przy okazji wspomnień był pytany o to, gdzie widzi się za 5 lat. - Amerykańska wizja jest taka, że co 7 lat należy zmienić pracę. Chciałbym wyprodukować blockbustera, czyli wielki hitowy film kinowy. Nie wyreżyserować, nie grać w nim, tylko być tym, który ten film wymyślił i zebrał budżet, żeby go oglądać - stwierdził.

Kolejny transfer z TVN do Polsatu

Przed rokiem informowaliśmy, że po prawie 15 latach ze stacją TVN rozstał się producent „Uwagi!”, Marcin Borowski. Powodem były „zmiany organizacyjne”, pociągające za sobą likwidację roli krakowskiego producenta. - Z uwagi na zmiany organizacyjne w redakcji "Uwagi!" rola producenta lokalnego oddziału w Krakowie została zredukowana – informowało wówczas portal Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Transfer Wójcika z TVN do Polsatu nie jest pierwszym tego typu. W 2020 roku do stacji dołączyli: Leszek Dawidowicz, Jacek Smaruj i Cyprian Jopek, którzy wcześniej przygotowywali reportaże do programu „Czarno na białym” TVN24. Jesienią 2021 roku do Polsatu dołączyła też Katarzyna Zdanowicz, wcześniejsza prowadząca magazynu „Polska i świat” w TVN24.

Program „Uwaga!” jest nadawany na antenie TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 19.55, w piątki o godz. 19.50, a w weekendy o godz. 19.45. Każdy odcinek trwa przeważnie kilkanaście minut. Z danych Nielsena wynika, że w 2022 roku TVN miał 6,90 proc. udziału w rynku telewizyjnym.

Dołącz do dyskusji: Reporter „Uwagi!” TVN po 20 latach pracy przechodzi do Polsatu

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xxl
Nigdy nie zapomnę temu szubrawcowi, kiedy stojąc obok łóżka szpitalnego ciężko chorej, sparaliżowanej i przerażonej staruszki ryczy nad jej głową- "Czy pani wie, że tacy to a tacy oszukali panią i sprzedali pani mieszkanie?!!!"
25 13
odpowiedź
User
Marlena
Edward działa
32 7
odpowiedź
User
Mm data dodania
No dobra..... Tyle w temacie tych transferów
9 9
odpowiedź