SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Frańczak i Bartosz Sroka w Grayling Poland

Magdalena Frańczak i Bartosz Sroka dołączyli do zespołu agencji Grayling Poland, wzmacniając dział PR-u korporacyjnego na stanowiskach senior account managerów.

Article

Magdalena Frańczak z branżą PR związana jest od ponad 10 lat. Do Grayling trafiła z Agencji Rozwoju Przemysłu, gdzie pełniła funkcję wicedyrektora departamentu marketingu. Wcześniej przez ponad 2 lata pracowała jako manager ds. marketingu i PR w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta. Zanim przeszła do branży ubezpieczeń, przez 5 lat pracowała w agencji Partner of Promotion, gdzie obsługiwała m.in. takich klientów jak Union Investment TFI, PARP, Samsung, Polbank EFG, Citi Handlowy - Fundacja Kronenberga, Avon Operations Polska i Heinz.

W Grayling Poland Frańczak zasiliła szeregi zespołu obsługującego firmę Kapsch Telematic Services.

Bartosz Sroka przeszedł do Grayling z agencji NBS Communications, gdzie ostatnio zajmował stanowisko managera. Przez ponad 6 lat prowadził projekty z obszaru finansów, w tym również relacji inwestorskich i ofert publicznych akcji (IPO). Ma również doświadczenie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi i komunikacji korporacyjnej dla firm z sektorów nieruchomości, energetyki oraz przemysłu. Do jego klientów należeli m.in. Tauron Polska Energia, PKP Cargo, Multimedia Polska, Goodman i Ronson Development.

Sroka będzie w Grayling Poland pracował dla klientów z branży energetycznej i finansowej - zarówno w obszarze komunikacji korporacyjnej, jak i kryzysowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Frańczak i Bartosz Sroka w Grayling Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl