SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Malak dyr. w Cisco Systems Poland

Paweł Malak nowym dyrektorem handlowym do spraw sektora komercyjnego w Cisco Systems Poland

Cisco Systems, czołowy dostawca rozwiązań do sieci i Internetu, poinformował o powołaniu Pawła Malaka na stanowisko dyrektora handlowego ds. sektora komercyjnego, odpowiedzialnego za sprzedaż rozwiązań Cisco w Polsce do małych i średniej wielkości przedsiębiorstw. Zastąpi on na tym stanowisku Krzysztofa Dmocha, który kieruje obecnie działem współpracy z partnerami handlowymi.

Nowy dyrektor stawia sobie za cel podniesienie jakości obsługi klientów oraz wzrost sprzedaży w segmentach mid-market oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Służyć ma temu m.in. zmiana struktury zespołu pracującego na tym obszarach rynku, wzrost roli partnerów handlowych Cisco Systems w procesie sprzedaży, zwiększenie liczby certyfikowanych partnerów oraz podniesienie kwalifikacji technicznych partnerów. Realizowane będą także specjalne programy motywujące partnerów handlowych działających na rynku SMB – takie, jak Opportunity Incentive Program czy SMB Select Program.

Paweł Malak jest związany z branżą informatyczną od kilkunastu lat. Przed podjęciem pracy w Cisco Systems pełnił obowiązki Country Managera w Network Associates Polska, odpowiedzialnego za rynki Polski, krajów Bałtyckich, Ukrainy i Białorusi. Jego zdaniem było wprowadzenie na rynek użytkowników indywidualnych produktów z linii McAfee Security oraz zwiększenie rozpoznawalności marki Network Associates wśród klientów z tego regionu.

Wcześniej, w latach 2001 –2002 P. Malak był wiceprezesem zarządu Optimus S.A. odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing. Do jego sukcesów zawodowych w tym czasie można zaliczyć udaną restrukturyzację części komputerowej Optimusa, wprowadzenie nowej strategii dystrybucji produktów oraz wprowadzenie na rynek notebooków marki Optimus. Paweł Malak zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w firmach Hewlett-Packard (m.in. na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu drukarek oraz dyrektora handlowego rynku małych i średnich przedsiębiorstw), Bull oraz Incom.

Paweł Malak ukończył studia MBA na Wyższej Szkole Zarządzania A.K. Koźmińskiego jest także absolwentem Wydziału Elektrotechniki Politechniki Warszawskiej. W życiu prywatnym jest mężem i ojcem. W wolnym czasie dba o kondycję ćwicząc w klubach fitness lub czyta książki, najchętniej z dziedziny zarządzania lub psychologii społecznej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Malak dyr. w Cisco Systems Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl