SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Golińska nie pracuje już w Kino Polska TV

Małgorzata Golińska, która pod koniec lutego br. dołączyła do Grupy Kino Polska TV i objęła stanowisko pełnomocnika zarządu, nie pracuje już w firmie - nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Małgorzata GolińskaMałgorzata Golińska

Golińska objęła w lutym br. nowo utworzone stanowisko pełnomocnika zarządu Kino Polska TV ds. kanałów naziemnych. Odpowiadała wówczas za rozwój kanałów Zoom TV i Stopklatka TV dostępnych m.in. w naziemnej telewizji cyfrowej.

Utworzenie stanowiska pełnomocnika zarządu nadzorującego kanały naziemne z portfolio Kino Polska TV miało związek z zakupem od PIKE za 10 mln zł pozostałych 30 proc. udziałów stacji Zoom TV. Koncern przygotowywał się także do przejęcia od Agory 41,1 proc. akcji kanału Stopklatka TV, co nastąpiło w czerwcu (za 32 mln zł).

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, Małgorzata Golińska rozstała się z firmą, a decyzję o rozstaniu podjęło kierownictwo Kino Polska TV.

Przyczyn rozstania spółka nie komentuje.

Dyrektorem kanału Stopklatka TV jest Hanna Baka, a szefem Zoom TV jest Rafał Freyer, który pełni funkcję dyrektora programowego.

Małgorzata Golińska poprzednio przez 10 lat pracowała w spółce ZPR Media SA, m.in. jako wiceprezes i dyrektor zarządzający. Odpowiadała przede wszystkim za przygotowanie i funkcjonowanie kanału muzycznego Polo TV oraz produkcje rozrywkowe dla wszystkich kanałów Grupy ZPR Media. Na początku grudnia 100 proc. udziałów spółek nadających kanały Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV, Polo TV i Vox Music TV oraz 34 proc. udziałów nadawcy Fokus TV i Nowa TV (z opcją dokupienia kolejnych 15 proc.) zostało kupione od Grupy ZPR Media za ok. 103 mln zł przez Telewizję Polsat.

Według danych Nielsen Audience Measurement w maju br. Stopklatka miała 1,03 proc., a Zoom TV 0,41 proc. udziału w rynku oglądalności.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Golińska nie pracuje już w Kino Polska TV

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Co mnie to obchodzi?
Kino Polska to nudne czarno-białe filmy, tym bardziej nurtuje mnie pytanie: co mnie obchodzi, ze Pani ktora pierwszy raz widzę, nie pociąga mnie, odeszła stamtąd?
odpowiedź
User
emejes
Kino Polska to nudne czarno-białe filmy, tym bardziej nurtuje mnie pytanie: co mnie obchodzi, ze Pani ktora pierwszy raz widzę, nie pociąga mnie, odeszła stamtąd?

co mnie to obchodzi, co Cię to obchodzi? zmień portal, skoro to dla Ciebie żadna wiadomość.
odpowiedź
User
Metropolka
Byli pracownicy "Metropol Daily" pozdrawiają.
odpowiedź