SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Malwina Kuźmińska performance expertką w Resolution

Malwina Kuźmińska awansowała na stanowisko performance expert w należącej do OMD Group agencji Resolution, specjalizującej się w działaniach performance.

Malwina Kuźmińska Malwina Kuźmińska

Malwina Kuźmińska jako performance expert ma zajmować się planowaniem, realizacją i optymalizacją kampanii efektywnościowych.

Będzie odpowiadała m.in. za realizację i optymalizację działań performance nastawionych m.in. zwiększenie sprzedaży czy generowanie leadów, dla wszystkich klientów współpracujących z agencją Resolution.

- Malwina znana jest ze swojego zaangażowania, umiejętności efektywnej pracy zespołowej oraz łatwości w tworzeniu skutecznych rekomendacji w dziedzinie performance’u. Bardzo cieszę się z tego awansu i kibicuję jej w osiąganiu dalszych sukcesów, zarówno tych na polu współpracy z klientem, jak i osobistych – komentuje Adam Matwijczyk, head of performance w Resolution (OMD Group).

Malwina Kuźmińska z branżą marketingową związana jest od 9 lat, z czego 7 poświęciła obszarowi digital. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała zarówno po stronie reklamodawcy (Bell), jak i agencji. Realizowała działania dla takich marek jak m.in. Daimler, FedEx, Hankook, SodaStream, Bayer czy Semilac. Jej specjalizacją jest poszukiwanie i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z obszaru performance.

 

Dołącz do dyskusji: Malwina Kuźmińska performance expertką w Resolution

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl