SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Great Open Hosue zajmie się kampanią "Mam kota na punkcie mleka"

Polska Izba Mleka wybrała agencję Great Open House do realizacji tegorocznej kampanii pod hasłem "Mam kota na punkcie mleka" - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Jej budżet to blisko 1 mln zł.

Agencja Great Open House została wybrana przez Polską Izbę Mleka do kompleksowej realizacji kampanii edukacyjno-informacyjnej "Mam kota na punkcie mleka". Izba szukała agencji do jej przeprowadzenia od listopada 2022 roku.

Nazw pozostałych agencji, które złożyły oferty nie ujawniono.

Great Open House zajmie się m.in. realizacją działań reklamowych, przebudową i prowadzeniem strony www i aplikacji akcji, produkcją materiałów edukacyjnych, działaniami PR i aktywnościami w szkołach.

Izba będzie pracować z agencją przez rok od momentu podpisania umowy.

Na zaplanowane działania przeznaczy blisko 1 mln zł. Z tego na działania reklamowe wyda 265,8 tys. zł, na serwis www i aplikację - 55,4 tys. zł, materiały edukacyjne - 169,6 tys. zł, działania PR - 112,6 tys. zł, akcje w szkołach - 393,6 tys. zł. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 5 grudnia br.

W 2021 roku kampanię "Mamy kota na punkcie mleka" realizowała agencja Flyberry.

 

Dołącz do dyskusji: Great Open Hosue zajmie się kampanią "Mam kota na punkcie mleka"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rademenes
Koty nie powinny pić mleka.
odpowiedź