SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Kowalczyk za Marcina Klepackiego przedstawicielem TVP w radzie nadzorczej MOC TV

Telewizja Polska zdecydowała o zmianie swojego reprezentanta w radzie nadzorczej Związku Pracodawców Ogólnopolskich Mediów Telewizyjnych MOC TV - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Dyrektora biura dystrybucji, Marcina Klepackiego zastąpił Wojciech Kowalczyk z biura reklamy.

Wojciech KowalczykArticle

Zmiany w radzie nadzorczej nastąpiły na przełomie miesiąca. Wówczas - po złożeniu rezygnacji przez Beatę Dymacz, pełniącą dotychczas funkcję szefowej rady – na jej miejsce w MOC TV został powołany Radosław Ziółek z TVN. Zajmuje tam stanowisko dyrektora działu badań i analiz. Na nowego członka rady nadzorczej związku mianowany został Robert Kosobucki, manager ds. badań i rozwoju produktu w Grupie Kino Polska. Kosobucki na tej funkcji zastąpił Dominika Tzimasa (pracuje w Idea4Broadcasting).

Podczas tego samego posiedzenia Telewizja Polska - jak ustaliliśmy - zmieniła swojego reprezentanta w radzie nadzorczej związku. Marcina Klepackiego (dyrektor biura dystrybucji TVP), który sprawował tę funkcję od stycznia br, zastąpił Wojciech Kowalczyk, od 2016 roku pracujący w biurze reklamy TVP jako zastępca dyrektora ds. produktu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Związek Pracodawców Ogólnopolskich Mediów Telewizyjnych „MOC TV” został utworzony przez nadawców telewizyjnych pod koniec 2019 roku. W założeniach miało to być porozumienie, które ma im ułatwić oficjalne przedstawianie własnego stanowiska m.in. w sprawie prac nad jednoźródłowym badaniem mediów.  Obecnie Związek współpracuje z Gemiusem nad audytem danych Out of Home i Nielsenem nad audytem fuzji danych OOH z danymi telemetrycznymi Nielsen. Na własny koszt natomiast zlecił audyt badania In Home Nielsena.

Dołącz do dyskusji: Wojciech Kowalczyk za Marcina Klepackiego przedstawicielem TVP w radzie nadzorczej MOC TV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl