SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WSI Capital uspokaja: sytuacja finansowa OS3 jest stabilna, nowy prezes ma nasze wsparcie

Prezes Krzysztof Wiśniewski i wiceprezes Krzysztof Pietrzak z WSI Capital, największego udziałowca OS3 Group zapewniają, że sytuacja biznesowa agencji OS3 nie zagraża funkcjonowaniu agencji ani obsłudze powierzonych jej projektów.

Marcin Maj Article

W czwartek firma WSI Capital, która jest największym udziałowcem OS3 Group wystosowała oświadczenie dotyczące sytuacji w agencji OS3. Jest ono odpowiedzią m.in. na artykuł Wirtualnemedia.pl o odejściu z OS3 Marcina Maja, prezesa agencji i całej grupy kapitałowej.

W tekście przedstawiliśmy wyniki finansowe spółek OS3 i OS3 Group za rok 2014 oraz komentarz Tomasza Pruszczyńskiego, jednego z założycieli i mniejszościowego udziałowca OS3. Pruszczyński twierdzi, że Marcin Maj nie opuszcza OS3 z powodu nowych wyzwań zawodowych, a agencja ma się bardzo dobrze - jak to przedstawiono w oficjalnym komunikacie prasowym agencji - ale dlatego, że doprowadził firmę do gigantycznej straty finansowej i teraz zwyczajnie ucieka przed konsekwencjami.

W oświadczeniu WSI Capital prezes Krzysztof Wiśniewski i wiceprezes Krzysztof Pietrzak zapewniają, że „sytuacja biznesowa agencji OS3 w najmniejszym stopniu nie zagrażają jej funkcjonowaniu oraz ciągłości pracy nad powierzonymi projektami”.

Nowym prezesem OS3 od początku maja będzie David Meister, który obecnie zarządza już agencją. - Został obdarzony naszym pełnym zaufaniem i może liczyć na wsparcie ze strony WSI Capital w każdym aspekcie, który pozwoli mu na efektywne zarządzenie powierzoną spółką - zapewniają Krzysztof Wiśniewski i Krzysztof Pietrzak.

- Wierzymy, że wywołane zamieszanie nie wpłynie w żadnej mierze na dobre imię Agencji OS3 - dodają szefowie WSI Capital i zapewniają - zwłaszcza klientów i pracowników - że agencja jest „na jak najlepszej drodze do dalszego rozwoju oraz osiągania kolejnych sukcesów”.

Agencja OS3 w ostatnich miesiącach pozyskała kilku nowych klientów m.in. markę Opel, przedłużyła umowę z Unileverem na obsługę marki Knorr, rozpoczęła obsługę Bdsklep.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WSI Capital uspokaja: sytuacja finansowa OS3 jest stabilna, nowy prezes ma nasze wsparcie

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Amen
Koniec odcinka 2547.
W kolejnym sezonie MM wystąpi już w nowej roli. Niezależnie od tego co zrobi - na pewno o nim usłyszymy.

A teraz wróćmy juz do nudnych gadek o kampaniach, reklamie i innych takich tam prozaicznych sprawach.
16 8
odpowiedź
User
aga
Dziwne by było, jakby komentarz WSI nie był uspokajający.
Szykuję popcorn i czekam na dalsze nowiny...
18 8
odpowiedź
User
eeee
czy to właściwe zdjęcie do ilustrowania tej wiadomości ?
17 9
odpowiedź
User
Tomasz Pruszczyński
Show me the money, a nie wrzutki PR-owe.
17 8
odpowiedź
User
Życzliwy Piotr
Wszystko w (polskiej) normie, ale bilans za 2015 wypada złożyć z czynnym żalem inaczje kara będzie bardzo sroga.
12 9
odpowiedź