SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Watemborski zamiast Krzysztofa Basela pokieruje serwisem Fotoblogia

Marcin Watemborski został nowym redaktorem prowadzącym serwisu WP Fotoblogia. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Basela, który odszedł z Wirtualnej Polski.

Marcin Watemborski Article

Watemborski przez dwa ostatnie lata pracował jako dziennikarz w serwisie Fotoblogia. Jest fotografem portretowym. W jego dorobku są m.in. sesje kreacyjne oraz projekty dokumentalne. Doświadczenie w branży zdobywa od 2006 roku. Jego zdjęcia publikowały takie magazyny jak „Vouge.it”, „K-Mag” czy „HIRO Magazine”.

- Będziemy dostarczać użytkownikom treści najwyższej jakości oraz edukować ich. Krzysztof Basel zawsze miał na celu promowanie dobrej fotografii. Wiele mnie nauczył i był moim mentorem. Wraz z zespołem będziemy kontynuowali pracę nad rozwojem WP Fotoblogii, która na polskim rynku jest ewenementem - mówi Marcin Watemborski.

Poprzedni szef Fotoblogii, Krzysztof Basel współpracował z Wirtualną Polską przez dziewięć lat - do końca grudnia ub.r. Decyzja o rozwiązaniu umowy zaskoczyła go. - Niemniej cieszę się, że mam otwartą drogę do kolejnych, jeszcze ciekawszych projektów i zadań w 2018 roku - mówił serwisowi Wirtualnemedia.pl tuż po odejściu z serwisu.

WP Fotoblogia to specjalistyczny serwis dla pasjonatów fotografii. Od 2015 roku należy do Wirtualnej Polski. W grudniu 2017 serwis odwiedziło ponad 1 milion realnych użytkowników.

Według badania Gemius/PBI w grudniu ub.r. strony i aplikacje internetowe Grupy Wirtualna Polska zanotowały 20,84 mln realnych użytkowników i 3,54 mld odsłon, a sam portal WP.pl - 15 mln użytkowników i 2,58 mld odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Watemborski zamiast Krzysztofa Basela pokieruje serwisem Fotoblogia

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Więcej głupich galerii, więcej klikbajtów.
Fotoblogia.
9 10
odpowiedź
User
imik
Do aZaliż, no to azaliż sobie pysk. Fotoblogia jest otwartym i użytecznym portalem. Nie tylko dla lejków, azaliż czyżbyś nie zauważył, ze tam poruszane są sprawy o których gdzie indziej nie przeczytasz.
10 8
odpowiedź