SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marzena Nykiel za Marka Pyzę redaktorem naczelnym wPolityce.pl

Marzena Nykiel, dziennikarka „W Sieci”, objęła funkcję redaktora naczelnego serwisu wPolityce.pl (oba tytuły wydaje Fratria), zastępując na tym stanowisku Marka Pyzę.

Marzena Nykiel Article

- Zmiana jest wynikiem osiągnięcia zaplanowanego etapu rozwoju. Połączenie wPolityce.pl oraz wSumie.pl przyniosło doskonałe efekty, co dało poszerzonemu o nowe treści portalowi pierwsze miejsce we wszelkich rankingach portali i stron o charakterze konserwatywnym. W dużej mierze było to możliwe dzięki wysiłkowi Marka Pyzy, dotychczasowego naczelnego wPolityce.pl - opisuje Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych. - Stąd wspólna decyzja, że Marek Pyza może teraz w pełni skupić się na pracy dla tego tytułu, co ostatnio, ze względu na obowiązki portalowe, było utrudnione. Objęcie sterów portalu przez Marzenę Nykiel gwarantuje zachowanie zarówno dotychczasowego kształtu ideowego, jak i utrzymanie wysokiej jakości merytorycznej wPolityce.pl - dodaje.

Przypomnijmy, że nowa wersja wPolityce.pl, zawierająca treści z wSumie.pl, została udostępniona w marcu br. (więcej na ten temat).

- Mimo że wchodzimy w nowy etap rozwoju, nadal pozostajemy wierni temu, co najważniejsze. Wyznacznikiem naszej dalszej drogi będzie troska o Polskę w duchu prawdy, dobra i piękna - zapowiada Marzena Nykiel.

Nykiel w serwisie wPolityce.pl pracuje od początku jego istnienia, podobnie jak w tygodniku „W Sieci”. Wcześniej publikowała w dawnym „Uważam Rze”. Była wydawcą i producentem programów telewizyjnych oraz kierownikiem produkcji filmowej. Ostatnio wydała książkę „Pułapka gender”. Jest absolwentką filozofii i dziennikarstwa KUL oraz podyplomowego studium produkcji filmowej i telewizyjnej w Łódzkiej Szkole Filmowej.

Fratria informuje, że kończy obecnie prace nad kolejnym odświeżeniem wPolityce.pl i uzupełnieniem o nowe funkcjonalności, a zmiany powinny zostać wprowadzone w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W lipcu br. wszystkie strony z Grupy wPolityce.pl zanotowały 715,4 tys. użytkowników, a samo wPolityce.pl - 618,7 tys. (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marzena Nykiel za Marka Pyzę redaktorem naczelnym wPolityce.pl

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
masde
KUL - i wszystko jasne.
15 21
odpowiedź
User
COOL
Wyżej wymienieni są też praktykami "konserwatywnej" metody dziennikarzenia - pisania pod swoimi artykułami pochwalnych infantylizmów na swój temat oraz wulgarnych ataków na osobistych wrogów.
36 21
odpowiedź
User
trzepakowe szczuje
Szczujnia taka sama jak szczujnia wyborcza. Wp jest dziecinnie prosta, GW dziecinnie perfidna.
25 17
odpowiedź