SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Matt Komorowski: z PayPal do Volt

Matt Komorowski objął stanowisko Chief Revenue Officer (CRO) w firmie Volt. Wcześniej by związany z PayPal.

Matt Komorowski dołącza do Volt, operatora płatności w czasie rzeczywistym, po prawie 10 latach pracy dla PayPal. Przez ostatnie 3 lata kierował tam działalnością firmy w dziale partnerstw w regionach APAC, LATAM oraz MEA, a przed tym pełnił różne funkcje handlowe i kierownicze w Europie Północnej, Środkowej i Wschodniej.

Wcześniej uczestniczył w budowaniu organizacji sprzedaży portalu Groupon w Polsce, a także zdobywał doświadczenie w Boston Consulting Group. Karierę rozpoczął jako przedsiębiorca w Kanadzie, gdzie doradzał małym i średnim przedsiębiorstwom w ich inicjatywach marketingowych.

Rolą Komorowskiego w firmie Volt będzie wspieranie jej rozwoju oraz popularyzacja otwartej bankowości wśród klientów i dostawców usług płatniczych na całym świecie.

"Moja rola będzie się koncentrować na przyśpieszeniu adaptacji naszych produktów otwartej bankowości na rynkach i w pionach biznesowych, a także na budowaniu odpowiedniej organizacji i zatrudnianiu najlepszych talentów, aby rozpocząć hiperskalowanie. Kultura firmy Volt koncentruje się na budowaniu organizacji, w której działy sprzedaży i rozwoju produktów działają razem i bardzo szybko wymieniają się informacjami, co daje pewność, że klienci otrzymują usługi, których potrzebują. W miarę rozwoju firmy Volt, chcemy mieć pewność, że ta część kultury pozostanie w centrum jej strategii. W sektorze płatniczym na całym świecie istnieje ogromny potencjał transformacyjny. Wynika to z rosnących potrzeb konsumentów, którzy chcą mieć swobodę zarządzania swoimi finansami i ich kontrolowania. Nie bez znaczenia pozostają wysokie wymagania sprzedawców, którzy chcą mieć możliwość przyjmowania płatności w czasie rzeczywistym na całym świecie płynnie i bez wysokich opłat – wszystko to w ramach jednego systemu. Jestem podekscytowany, że mogę stać się częścią firmy Volt, której misją jest zapewnienie pełnej wolności w zakresie płatności – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i kim jesteś." - powiedział Komorowski.

Dołącz do dyskusji: Matt Komorowski: z PayPal do Volt

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl