SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

mBank wprowadza opłaty za karty debetowe

1 sierpnia 2011 r. nastąpi zmiana w ofercie kart debetowych mBanku - wprowadzona zostanie miesięczna opłata w wysokości 2 PLN miesięcznie.

mBank wprowadza opłaty za karty debetowe

Opłata nie obejmie klientów korzystających aktywnie ze swojej karty. Aby zostać zwolnionym z opłaty będzie trzeba spełnić jeden z poniższych warunków:

- wykonać w ciągu miesiąca kalendarzowego płatności bezgotówkowe o wartości min. 100 PLN łącznie wszystkimi posiadanymi kartami mBanku (debetowymi, kredytowymi, wirtualnymi - dotyczy kart z oferty dla klientów indywidualnych) - transakcje te muszą zostać w danym miesiącu rozliczone (czyli widoczne w historii operacji wykonanych);
- aktywować usługę "Wypłaty ze wszystkich bankomatów".

Klientom, którzy nie spełnią powyższych warunków, zostanie pobrana opłata 2 PLN miesięcznie. Nastąpi to po miesiącu, w którym łączna suma transakcji wyniesie poniżej 100 PLN.

Opłata nie będzie pobierana z góry i następnie zwracana, ale pobrana zostanie w momencie, gdy łączna suma transakcji wszystkimi kartami mBanku nie wyniesie 100 PLN w miesiącu. Przykładowo jeśli klient wykona w sierpniu transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 21 PLN swoją kartą debetową Visa Electron, opłata w wysokości 2 PLN zostanie pobrana w połowie września.

Opłatą nie są objęte karty MasterCard Debit PayPass Gold, MasterCard Debit Brelok PayPass, karty wirtualne, Visa Electron eMax oraz Visa Classic eMax walutowy EUR/GBP. Dla tych kart aktualne pozostają dotychczasowe opłaty zgodne z taryfą prowizji i opłat. Z opłaty zwolnieni są także klienci do 18. roku życia posiadający izzyKonto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: mBank wprowadza opłaty za karty debetowe

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jasio
S.......y
odpowiedź
User
profeta
Będzie burza :D
odpowiedź
User
raveck
Czego się gorączkujecie i tak macie lepiej niż w innych bankach, w których to trzeba płacić za kartę debetową np. 60-parę złotych rocznie. A tutaj możecie to nawet ominąć w prosty sposób, poprzez aktywację wypłat ze wszystkich bankomatów i transakcją zaledwie na 100pln! Sądzę, że na pewno wykonujecie transakcje ponad tą marną stówkę.
odpowiedź