SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media Direction OMD przejmuje obsługę mediową Dr. Oetkera od Arena Media

Dom mediowy Media Direction OMD (Omnicom Media Group) ponownie będzie zajmował się obsługą mediową marki Dr. Oetker w Polsce. Przez ostatni rok budżet obsługiwała agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group).

Współpraca obu firm rozpocznie się od połowy maja br. i obejmie kompleksowe planowanie oraz zakup mediów, w pierwszej kolejności online, następnie offline w II połowie 2021.

Zespół w Media Direction OMD, na czele którego stoi Joanna Bosakirska, będzie obsługiwać klienta kompleksowo i zajmie się planowaniem, optymalizacją oraz zakupem kampanii dla wszystkich brandów wchodzących w skład portfolio klienta

Media Direction OMD znów obsługuje Dr. Oetkera

- Bardzo się cieszę, że na mojej drodze zawodowej po raz kolejny spotykam Dr. Oetker’a. To bardzo wymagający Partner w biznesie, zarówno marketingowo jak i mediowo ale współpracę z doświadczonym zespołem po stronie Klienta wspominam jako bardzo inspirującą i rozwijającą. Innowacyjne podejście i odwaga w korzystaniu z nowych rozwiązań to to, co łączy Media Directon i Dr Oetkera i na tym będziemy budować komunikację z konsumentami w mediach. Stay tuned! - powiedziała Joanna Bosakirska, Chief Business Director.

Media Direction OMD ponad 20 lat zajmowała się obsługą mediową Dr. Oetkera, od 2020 roku budżet offline został przeniesiony do Arena Media (Havas Media Group).

Firmy nie ujawniają szczegółów podpisanej umowy.

Dr. Oetker jest właścicielem takich brandów, jak Pizza Guseppe, Pizza Feliciana, Słodka Chwila, My Natural Day.

Dołącz do dyskusji: Media Direction OMD przejmuje obsługę mediową Dr. Oetkera od Arena Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
miś społeczny
Co to za nowomowa? "Mediowy"? Zawsze mówiło się "medialny".
odpowiedź