SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michael Wodzicki partnerem w Strategy&

Do zespołu Strategy& (marka sieci PwC) w Polsce dołącza nowy partner, Michael Wodzicki. Będzie wspierał rozwój usług dla instytucji finansowych, w tym m.in. doradztwo strategiczne, transformacyjne czy zarządzanie wartością w ramach procesów transakcyjnych. 

Michael Wodzicki Michael Wodzicki

Michael Wodzicki ma ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z bankami i firmami ubezpieczeniowymi, jako wiceprezes, menedżer i konsultant w Polsce, Europie Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Północnej. Specjalizuje się w rozwoju strategii, transformacji organizacyjnej, poprawie efektywności procesów w obszarze bankowości detalicznej i MŚP, ubezpieczeniach, bancassurance oraz leasingu.

- Sektor usług finansowych w Polsce i regionie CEE stoi przed wyzwaniami, takimi jak postępująca cyfryzacja, wymagające otoczenie regulacyjne, ryzyka makroekonomiczne, prawne i polityczne, a także rosnące oczekiwania klientów w zakresie personalizacji i szerokiej dostępności różnych rodzajów usług - niekoniecznie finansowych. Cyberbezpieczeństwo i nowe możliwości związane z AI wymagają zwiększenia inwestycji w technologie i mądre wykorzystywanie danych. Rozwiązaniem tych problemów są strategiczne inwestycje w zasoby i umiejętności ludzkie, redefinicja wewnętrznej i zewnętrznej współpracy, innowacyjne produkty czy usługi i infrastrukturę IT. Strategy& oraz zespoły w ramach szerokiej sieci PwC mają we wszystkich tych obszarach bogate doświadczenie, a naturalnym kolejnym krokiem jest wzmocnienie oferty dla banków, ubezpieczycieli i dostawców usług finansowych w obszarze praktycznego, strategicznego doradztwa biznesowego“ - mówi Michael Wodzicki, partner Strategy& w Polsce.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Strategy& to globalny zespół składający się z ponad 3 tys. osób. Na co dzień pomaga klientom wspierać ich biznes od opracowania strategii do jej wdrożenia, łącząc wizję centrów kompetencyjnych Strategy& z szerokimi możliwościami sieci PwC. Prowadzony przez Krzysztofa Badowskiego zespół Strategy& Polska działa od maja 2022 roku.

Do tej pory Strategy& w Polsce działało w sektorach Oil, Gas and Chemicals, Retail&Consumer oraz Life Sciences.

Dołącz do dyskusji: Michael Wodzicki partnerem w Strategy&

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl