SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejny dziennikarz z przeszłością w Nowa TV trafił do Telewizji Polskiej

Michał Kozłowski rozpoczyna pracę w Telewizji Polskiej przy programie TVP Info „Redakcja”. Pozostaje nadal także w ZPR Media, gdzie przygotowuje “Express Biedrzyckiej”, wcześniej zaś pracował m.in. w Nowa TV. 

Michał Kozłowski to kolejny transfer Telewizji Polskiej. - Potwierdzam informację o moim dołączeniu do zespołu TVP Info. W tym momencie pełnię funkcję wydawcy programu „Redakcja” prowadzonego przez Pawła Płuskę. Od lutego będę miał jeszcze jedno zadanie, ale w tym momencie nie mogę zdradzać szczegółów na jego temat. Ale myślę, że widzowie będą zadowoleni - przekazał Michał Kozłowski portalowi Wirtualnemedia.pl.

Michał Kozłowski wydawcą w TVP Info

„Redakcja” zadebiutowała w ostatnią niedzielę na antenie TVP Info. Szef stacji Paweł Moskalewicz tłumaczył nam: „To będzie pogram publicystyczny prowadzony przez Pawła Płuskę. Będzie on zapraszał co tydzień czterech komentatorów, publicystów, redaktorów naczelnych i komentował z nimi najważniejsze wydarzenia polityczne tygodnia”. 

Paweł Płuska to także szef programu informacyjnego TVP1 „19.30” powstałego na miejsce „Wiadomości”. Wcześniej był reporterem „Faktów” TVN.

Czytaj także: „19.30” ze słabszymi wynikami oglądalności niż „Wiadomości”

Michał Kozłowski pracuje obecnie w „Super Expressie” (ZPR Media). Jest tam producentem, wydawcą i YouTube managerem „Expressu Biedrzyckiej”. - Na ten moment nie rozstałem się z działem wideo w Time i na razie wciąż będę wydawał “Express Biedrzyckiej”. Jak długo? Czas pokaże - mówi. Wcześniej Kozłowski należał m.in. do redakcji Nowa TV, gdzie występował w roli reportera, redaktora i wydawcy. 

Kolejne osoby będące wcześniej w Nowa TV dołączają do TVP

Michał Kozłowski to kolejny dziennikarz, który dołączył ostatnio do TVP, a w CV ma także pracę w Nowa TV. W ostatnim czasie do Telewizji Polskiej przyszli m.in. Marek Czyż, Joanna Dunikowska - Paź (oboje to prowadzący „19.30”) czy Jarosław Kulczycki (szef nowej „Panoramy”). Do TVP Info przyszedł niedawno również prezenter pogody Jarosław Kret. Wszyscy oni pracowali wcześniej już w TVP. 

Czytaj także: TVP Info odzyskało profil w X

Jak podawaliśmy, od piątku stacja TVP Info nadaje z nowego studia. Wróciły także paski informacyjne, ale pozbawione komentarza. Nowe studio daje TVP Info nowe możliwości ramówkowe. Od piątku codziennie zamiast programu „Publicystyka TVP Info” pojawiają się dwie wieczorne 15-minutowe rozmowy o 20:30 i 21:30, przedzielone serwisem informacyjnym „Info Wieczór”.

Czytaj także: 740 tys. widzów pierwszego wydania „Panoramy” w nowej odsłonie

W ostatni piątek w TVP Info zadebiutował także codzienny magazyn „Oko na Świat” o sprawach międzynarodowych. Rozpoczyna się o godzinie 23:00. Jego prowadzącym został Ernest Zozuń z Radia 357, były dziennikarz Polskiego Radia.

Nową odsłonę TVP Info chętniej oglądają mężczyźni niż kobiety. Wśród widowni dominują osoby starsze, emeryci i mieszkańcy wsi. Zauważalna jest zmiana profilu audytorium stacji w porównaniu do „starej” wersji kanału  - pokazuje szczegółowy raport Wirtualnemedia.pl. 

Dołącz do dyskusji: Kolejny dziennikarz z przeszłością w Nowa TV trafił do Telewizji Polskiej

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Neo
Niestety TVP Info i 19.30 ma teraz poziom News24 . To taka dobra telewizja osiedlowa.
odpowiedź
User
Ricky
Patrząc na jakośc i wyniki Expressu Biedrzyckiej w Superexpresie
to bardzo dobry transfer telewizji.

To jeszcze Biedrzycką niech wezmą i bedzie porządna publicystyka w tvp


odpowiedź
User
martin
ja by tesz poczył na bses 24 i tam szkał źlikaży
odpowiedź