SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Prokopowicz odchodzi z Grupy Eurozet

Grupa Eurozet (m.in. Radio ZET i ZET Chilli) rozstała się z Michałem Prokopowiczem, który pełnił funkcję szefa serwisów internetowych. Wydawcy raportują teraz bezpośrednio do dyrektora działu online - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Michał Prokopowicz Article

Michał Prokopowicz był redaktorem naczelnym serwisów internetowych należących do Grupy Eurozet i kierował pracą wydawców. Funkcję tę objął po Kamili Kalińczak, z którą spółka rozstała się we wrześniu ub.r. Wcześniej Prokopowicz był szefem redakcji Antyradio.pl.

Dyrektorem działu online pozostaje Tomasz Sofuł. Po zmianach w strukturze obecni wydawcy Łukasz Sawala (radiozet.pl), Magdalena Słomka (antyradio.pl), Paulina Szestowicka (zetchilli.pl) oraz Karolina Adamska (edytor zetgold.pl) będą raportować bezpośrednio do Sofuła.

Umowę o pracę Michała Prokopowicza rozwiązano za porozumieniem stron. Eurozet nie ujawnia przyczyn rozstania. Nie podaje również, czy stanowisko redaktora naczelnego serwisów internetowych zostanie na nowo obsadzone.

Przypomnijmy, że we wrześniu ub.r. Eurozet zlikwidował stanowiska dyrektorów zarządzających lokalnymi biurami reklamy. Ostatnio ze spółki zdecydowała się odejść Katarzyna Szczepanik, która przez cztery lata pełniła funkcję rzecznika prasowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej