SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Szczur head of digital strategy & training w Mindshare Polska

Michał Szczur awansował w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska (GroupM/WPP) na stanowisko head of digital strategy & training. W nowej roli będzie odpowiadał m.in. za strategiczne wsparcie klientów, new business, a także szkolenia zarówno wewnątrz organizacji, jak i na zewnątrz.

Michał Szczur, fot. materiały prasowe Mindshare Michał Szczur, fot. materiały prasowe Mindshare

Michal Szczur zastąpił Agnieszkę Parfienowicz, która podjęła się nowych wyzwań w ramach GroupM Nexus. 

- Awans Michała to suma jego wyjątkowych kompetencji, zaangażowania oraz wkładu w rozwój Mindshare Polska. Jego rola jako lidera jest nie do przecenienia – wykazuje się nie tylko zdolnościami menedżerskimi, ale także umiejętnością inspirowania i motywowania innych do osiągania wspólnych celów. Jego podejście do pracy wewnątrz organizacji, jest również charakterystyczne w relacjach z klientami, w przypadku których stawia przede wszystkim na partnerskość i otwarty dialog. To w pełni zasłużony awans – komentuje Adrian Kawecki, CEO w Mindshare Polska.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Michał Szczur do zespołu Mindshare Polska dołączył w 2010 roku jako junior executive. W 2015 roku objął stanowisko managera w pionie Client Leadership, natomiast od 2021 roku pełnił rolę digital activation lead. W czasie tych kilkunastu lat realizował działania dla klientów takich jak: mBank, Discovery Channel, IBM, NIKE czy Ubisoft.  Specjalizuje się w identyfikacji potrzeb klientów i oczekiwań biznesu, a także tworzeniu strategii digital.

Współtworzone przez niego działania były wielokrotnie wyróżniane w najważniejszych konkursach branżowych. Na swoim koncie ma cztery statuetki Effie Awards, dwie nagrody Golden Arrow, statuetkę Innovation Ad oraz European Mixx Awards.     
 

Dołącz do dyskusji: Michał Szczur head of digital strategy & training w Mindshare Polska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Artur M
Brawo Michał! Gratulacje - zasłużony awans Trenerze :)
0 0
odpowiedź
User
mike
Głową czego został???
1 0
odpowiedź